Neděle 14.07.2024
Černé punčochy: Takhle se nosí nyní!
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Černé punčochy: Takhle se nosí nyní!

Dny se zkracují, teploty klesají a z nohou mizí letní opálení. Tři dobré důvody, proč opět vytáhnout punčocháče ze skříně. Ať už průsvitné, nebo neprůhledné, černé punčochy jsou skutečnou klasikou – a proto mohou velmi rychle působit nudně. Jak je letos na podzim stylizovat, aby byly stále trendy?

Sandály a černé punčochy

Koupili jste si v létě páskové sandály na podpatku a ještě se nechcete rozloučit s teplým obdobím? Žádný problém. Vysoké podpatky nebo boty s otevřenou špičkou mohou vypadat skvěle i s černými poloprůhlednými punčochami. Můžete je zkombinovat s minisukní a halenkou. Tento styl je samozřejmě především o upravených nohách.

Černé punčocháče se vzory

Vzpomínáte si na dobu, kdy nám maminky kupovaly punčochy se srdíčky? Tento trend je v módě i tuto sezónu. Existuje spousta triček s různými logy a nápisy, ale teď můžete své sdělení ukázat i na nohou. Mnoho značek nabízí široký výběr silonek s různými nápisy, vzory a potisky. Stačí si vybrat to, co nejvíce rezonuje s vaším stylem. Věřte, že takto opravdu upoutáte pozornost.

Jako kontrast ke světlému oblečení

Ať už na červeném koberci, přehlídkovém mole, nebo na ulici – bílé nebo světlé šaty nejsou jen letní záležitostí! Tmavé nebo poloprůhledné silonky opticky protáhnou nohu, a proto vypadají skvěle ke krátkým šatům a sukním. Letos na podzim jsou černé punčocháče oblíbené zejména k bílým a světlým šatům. Tento kontrast vytváří hravý podzimní vzhled a dodává mu určitý šmrnc.

Tip: S krémovými šaty v kombinaci s černými síťovanými punčochami a zlatými masivními šperky budete vypadat cool jako na červeném koberci!

Jak nejradši kombinujete punčochy vy?

Napsat komentář