Neděle 21 duben, 2024
Denim: Toto bude další trendy kousek roku 2023!
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
FASHION

Denim: Toto bude další trendy kousek roku 2023!

Novinek o módě a trendech není nikdy dost a my máme opět eso v rukávu. Poskytneme vám další módní tipy, které budou v tomto roce převládat. Letošní rok ovládne denim, a to může být osobitější a zajímavější, než si myslíte. Kromě klasických denimových outfitů může tento materiál přesvědčit i svou univerzálností. Co tedy bude obzvlášť populární? Jedno je jisté – rok 2023 bude ve znamení modré, protože džíny jsou v kurzu…

Riflová bunda

Až jaro za pár dní zaklepe na dveře, určitě byste měli ze skříně vytáhnout jeden kousek – džínovou bundu. Mnozí ji milují, protože je nadčasová a dá se kombinovat téměř s jakýmkoli stylem. Na oversized džínovou bundu vsadila i modelka Lena Gercke. V kombinaci s jednoduchým vzhledem v bílých a stříbrných tónech vytváří dokonalý ležérní outfit.

Ve stylu westernu

Denim je velkým tématem a v létě rozhodně vytáhněte i šortky. Kendall Jenner představuje outfit ve westernovém stylu. Kromě kovbojského klobouku, krátkého topu a poutavých kovbojských kalhot upoutají pozornost také její džínové šortky. S tímto outfitem budete rozhodně středem pozornosti.

Double denim

Vše se bude točit také kolem další věci – dvojitého denimu. Zatímco někteří jsou stále trochu kritičtí ke kombinování několika kusů džínoviny, letos je v centru pozornosti dvojitý denim. Pokud jste extravagantní typ, můžete se také rozhodnout pro kombinaci nejen dvou, ale hned několika džínových kousků dohromady. Inspirace pro váš příští outfit? Doplňte džínovou vestičku, kalhoty a bundu slunečními brýlemi a zlatými doplňky.

Džínové šaty

Jednou skončí i to nejchladnější období, a přestože musíte být trpěliví, můžete si dny zkrátit další outfitovou inspirací. Džínové šaty jsou vždy vhodnou volbou pro nadcházející letní dny. Šaty zkombinujte se sladěnými šperky, doplňky a výrazným lakem na nehty. Džínové šaty jsou také skvělou alternativou pro slavnostní příležitosti a lze je ideálně přizpůsobit tak, aby vytvářely elegantní vzhled.

Tip redakce: Skinny džíny se nevrací, zato oprané a roztrhané džíny se dostávají na novou úroveň. Pokud tedy chcete působit nonšalantně, zkuste to s rebelským kouskem džínů s dírami na kolenou, nejlépe na těch se širším střihem.

Napsat komentář