Sobota 20 duben, 2024
IN vs. OUT: Které druhy kalhot jsou jarním módním trendem a které ne?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

IN vs. OUT: Které druhy kalhot jsou jarním módním trendem a které ne?

Za několik týdnů bude mokré a studené počasí minulostí. Je čas připravit si další kousky do svého jarního šatníku. Dnes vám přinášíme kategorii kalhot. Avšak pozor, ne všechny kalhoty budou trendy ve stejné míře. Existují modely, které budou obzvláště oblíbené. Které to jsou?

Kalhoty ve stylu Marlene Dietrich vs. 7/8 kalhoty

Retro kalhoty inspirované slavnou ikonou Marlene Dietrich jsou volné a široce střižené, což vám poskytne dostatečný prostor pro nohy. Tento model se hodí nejen do práce, ale také na romantické rande. Kromě toho vám kalhoty vykouzlí nekonečně dlouhé nohy – na rozdíl od 7/8 kalhot, které si nyní odložíme hluboko do skříně.

Společenské oblekové kalhoty vs. culottky

Kalhoty ve stylu Marlene a s nimi úzce související oblekové kalhoty ukazují, že jaro bude elegantní. Ale nebojte se, nemusíte nosit „business look“ 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abyste drželi krok s módními trendy. Můžete je stylově kombinovat s teniskami, ale také botami na platformě a celý vzhled bude ihned ležérnější. Na druhé straně se prozatím rozlučme s culottkami.

Legíny vs. roztrhané džíny

Jak jsme již zmiňovali v minulých článcích, legíny jsou opět v módě. Koneckonců patří k našim oblíbencům již několik generací. Pohodlné kalhoty jsme nosili do práce či baru pouze zřídka, tomu je teď konec. Legíny se oficiálně staly nejžhavějším kouskem.

Mimochodem, legíny jsou dostupné také jako jeggings nebo treggings. S cool mikinami, blejzrem či s teniskami – na tento univerzální kousek se můžete vždy spolehnout.

A co se týče roztrhaných džínů, naše babička měla opět pravdu – opravdu vypadají jako zničené.

Napsat komentář