Neděle 14.07.2024
Jarní počasí dokáže být nevyzpytatelné: Zjistěte, jaké outfitové kombinace vás vždy zachrání
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Jarní počasí dokáže být nevyzpytatelné: Zjistěte, jaké outfitové kombinace vás vždy zachrání

Mysleli jste si, že dnes vynesete ten skvělý outfit, ale počasí vám překazilo plány. Bude dostatečně teplo? Co když nakonec přece jen vyjde slunce? Bude pršet a foukat vítr? Na jaře tuto nekonečnou salvu otázek a nejistoty znají všichni. Chcete vědět, jaké kombinace vám usnadní výběr oblečení i v proměnlivém počasí?

Kšiltovka & pláštěnka

Když je chladno a deštivo, je normální, že se při oblékání můžete cítit znechuceně. Outfit, který jste měli v hlavě, pravděpodobně nebude fungovat. Sáhněte po kšiltovce a pláštěnce, které vás pořádně zakryjí a neohrozí váš styl. Tato kombinace nabízí v deštivých dnech ochranu od hlavy až k pasu – kšiltovka zakryje vlasy a obličej, zatímco pláštěnka zabrání promočení horní poloviny těla. Pokud potřebujete vytvořit elegantnější outfit, noste pláštěnku přes halenku a kalhoty.

Punčochové kalhoty & podpatky

I když je chladno, existují překvapivé kombinace, které vás udrží v teple. Například vrstvením. Oblíbenou kombinací, kterou docílíte praktického outfitu a která vám dává prostor k experimentování, jsou punčochové kalhoty s botami na podpatku. Pokud dáváte přednost klasičtějšímu vzhledu, můžete sladit černé punčocháče s černými podpatky.

Boty do deště & džíny

Jelikož dešťové přeháňky zanechávají na chodnících bláto, omezují varianty obuvi, po kterých můžete sáhnout. Zvolte proto boty do deště, a to i když zrovna třeba neprší. Holínky mohou ve skutečnosti vypadat i velmi stylově, stačí jen vybrat ten správný pár. Kromě toho do nich můžete snadno zastrčit džíny, které vám poskytnou dodatečnou ochranu před špínou, a proto tuto kombinaci opravdu oceníte.

Svetr & trenčkot

Jak se chránit před větrem, a zároveň zůstat v teple? Nejlepší řešením této situace je zaměřit se na střih a látku. Konkrétně kombinací pleteného svetru s trenčkotem. Styling těchto dvou kousků by navíc měl být hračkou, protože neutrální hnědý odstín trenčkotu doplní téměř jakýkoliv outfit.

Kozačky & punčochové kalhoty & šortky

Jestliže není na obloze ani mráček a slunce je silnější, můžete ukázat trochu více kůže tím, že navrstvíte punčochové kalhoty, šortky a kozačky. Tato trojice vám poskytne dostatek krytí a nebude vám v ní zima ani tehdy, když slunce zapadne. Při výběru je důležité zaměřit se na dobrý pár kozaček. Elegantní vrstvený vzhled je inspirován francouzským stylem a lze jej nosit pro jakoukoliv denní příležitost. Ať už do práce, nebo na víkend plný nákupů.

Svetr s výstřihem do V & tričko

Když zpoza mraků vykoukne slunce, zkombinujte svetr s tričkem, abyste si ho mohli v případě potřeby svléknout nebo obléknout.

Jaké jsou vaše tipy na outfity do proměnlivého počasí?

Napsat komentář