Neděle 14.07.2024
Letos se stylingu plavek meze nekladou: Objevte možnosti, jak vytvořit oslnivý look
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Letos se stylingu plavek meze nekladou: Objevte možnosti, jak vytvořit oslnivý look

Plavková sezóna, na kterou se spousta milovníků léta připravovala snad od ledna, je v plném proudu. Vybrat ty správné plavky je však jedna věc, styling věc druhá. Jak na něj?

Ulítlé kombinace

Možná právě přemýšlíte, jak své oblíbené kousky do vody přetvořit v outfit, který se hodí na nákupy na promenádě, romantické rande nebo víkendovou letní zábavu. A jelikož v létě není ani v nejmenším potřeba troškařit, nebojte se experimentovat a odvázat. Veselé květinové bikiny zkombinujte s oversized kalhotami a grafickou kšiltovkou. Do vlasů přidejte stuhy a určitě budete vypadat během všech svých slunečných plánů sladce.

Plavky jako denní oblečení

Když je venku vlna veder a vy se nemůžete obtěžovat s kompletním vzhledem, horní díl bikin s baggy jeans je spolehlivý komplet, který oceníte téměř při každé příležitosti. Když k outfitu přidáte odpovídající doplňky, budete okamžitě působit cool.

Přímořská kovbojka

Zdá se, že ve světě módy se všechno zmenšuje a zkracuje. Slavíme například návrat minisukní a ve světě beauty jsme si zamilovali mikro francouzskou manikúru. A pozadu nezůstávají ani plavky. Jelikož tu s námi je ještě pořád estetika cowgirl, ke svým bikinám oblečte kovbojský klobouk. Příklad si můžete vzít z Hailey Bieber, která vsadila nejen na klobouk, ale i na náhrdelník s monogramem.

Květinová síla

Květiny jsou klasickým vzorem plavek, takže se ponořte do hloubky této estetiky, abyste získali barevné vibrace, a spojte vzorovaný horní díl bikin s bezstarostnými květinovými kalhotami. Nezapomeňte na sluneční brýle, které vás ochrání, a zároveň vám budou slušet po celý den na slunci.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: VYVARUJTE SE ČASTÝCH CHYB PŘI VÝBĚRU PLAVEK A POŘIĎTE SI DÍKY TOMU LETOS DOKONALÝ MODEL

Dramatické doteky

Plavky jsou sice jednoduchým kusem oblečení, ale můžete je snadno stylizovat tak, abyste vytvořili dramatický nezapomenutelný vzhled. Kanadská modelka Winnie Harlow vsadila na trendy černé plavky s výřezem s krátkým sarongem a dramatickým kloboukem s třásněmi, aby vytvořila odvážný celočerný letní vzhled.

Malá mořská víla

Léto je sezóna sirén a to letošní je navíc ideální dobou pro to, abyste si na pláži oblíbili trend mermaidcore. Hledejte plavky s námořnickými prvky nebo duhové a zkombinujte je s dlouhým bílým sarongem a zábavnými náušnicemi z mušlí a vytvoříte ideální vzhled na prázdninové focení nebo okouzlující večerní rande na pláži.

Plážový den s doplňky

Pokud máte pochybnosti, doplňky jsou skvělým způsobem, jak pozvednout jakýkoli outfit, který máte na sobě – i když program dne spočívá v lenošení na slunci. Jestliže chcete svůj plavkový look rozbít, přidejte k němu mohutný řetízek na tělo, který vám dodá šmrnc, a sluneční brýle ve stylu kočičích očích pro vintage nádech.

Máte nějaký svůj osvědčený styling plavek?

Napsat komentář