Neděle 14 duben, 2024
Doplňky, které jsou nejen módní, ale i praktické: Vsaďte na tyto!
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION SPONZOROVÁNO

Doplňky, které jsou nejen módní, ale i praktické: Vsaďte na tyto!

Každý milovník módy ví, že na detailech záleží. Outfit bez doplňků nikdy nebude kompletní. Někteří doplňky volí čistě jen podle jejich vzhledu a na ničem jiném než na estetické stránce jim nezáleží, jiní mají rádi, když mohou doplňky ocenit také po praktické stránce. Které doplňky jsou módní, ale zároveň mají i nezpochybnitelné praktické využití? My to víme!

Hodinky

Nesmrtelná klasika, jejíž praktičnost nelze vyvrátit. Hodinky byly, jsou a budou v kurzu vždycky, o tom nemůže být pochyb. Ať už je váš styl spíše sportovní, nebo elegantní, ať už jste žena, či muž. Dámské i pánské hodinky jsou základ mezi doplňky, jehož variabilita se navíc násobí díky vyměnitelným páskům. Sázíte v případě hodinek na kůži, kov, či jiné materiály?

Ponožky

Barevné ponožky jsou stále v kurzu, jejich “boom” už nějaký čas trvá. Není se čemu divit, když nudy máme po takové době zavření doma už všichni dost a jednoznačně ji nechceme přenášet ani do svých outfitů. Také si budujete svou ponožkovou sbírku nejrůznějších barev a vzorů, abyste mohli rozbíjet uniformitu a šeď? Který váš kousek máte nejradši?

Pásky

Praktickou funkci pásků zná každý, tento doplněk ale rozhodně neoceníte jen z hlediska jeho funkčnosti a praktičnosti. Ženy díky pásku rády zvýrazní své křivky v jinak neforemném outfitu, muži zase mohou pozvednout svůj business look o level výše. Pokud pásek vyberete pečlivě a zainvestujete, může se z něj stát jeden ze snad nesmrtelných základů vašeho šatníku.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Šátky

Módní trendy hlásají, že šátky jsou hitem letošní sezóny, který by vám rozhodně neměl chybět v šatníku. Šátek si můžete nejen klasicky uvázat okolo krku nebo jím ozvláštnit svou kabelku, jako to ostatně všichni známe. Už vás opravdu nebaví, jak vám nevzhledný respirátor neustále narušuje jinak vyladěný outfit? Vsaďte na módní tip aktuálně hojně vídaný u známých světových módních blogerek, dejte si přes něj stylový šátek a problém tak vyřešte!

Na jaké doplňky nejčastěji sázíte vy a jak důležitá je pro vás jejich praktičnost? Určitě se s námi nezapomeňte podělit v komentářích!

Napsat komentář