Neděle 14.07.2024
Outfity z Met Gala 2024, které vzbudily rozruch: Kim Kardashian šokovala svým pasem, Tyla přišla v šatech z písku a nechyběly ani „nahé šaty”
Fotografie: Envato Elements (elements.envato.com)
FASHION

Outfity z Met Gala 2024, které vzbudily rozruch: Kim Kardashian šokovala svým pasem, Tyla přišla v šatech z písku a nechyběly ani „nahé šaty”

První květnové pondělí se jako každý rok konalo Met Gala, letos s mottem The Garden of Time. Na ikonických schodech Metropolitního muzea umění v New Yorku došlo k významným módním momentům. Hvězdy a jejich stylisté předvedli vlastní pohádkové interpretace v rámci dress code. Jaké outfity červeného koberce byly nejkrásnější a nejneobvyklejší?

Dominující vintage atmosféra a XXL květiny

The Garden of Time jako motto výstavy a Sleeping Beauties: Rewakening Fashion jako dress code byly slibnou inspirací pro outfity Met Gala 2024 a hvězdy nezklamaly. Nechyběly květinové potisky a 3D květiny, které zdobily několik rób.

Zendaya v Maison Margiela

Zendayin druhý look večera tvořily třpytivé tmavě zelené šaty, které byly zabalené do oceánsky modrého tylu a zdobené propracovanými ozdobami v podobě lián, listů a malých ptáčků. Šaty navrhl módní návrhář John Galliano, který při jejich tvorbě vycházel ze své vlastní couture kolekce pro značku Christian Dior z jara 1999.

Dua Lipa v Marcu Jacobsovi

Dua Lipa měla na sobě černé šaty Marc Jacobs s bílým korzetem, detaily z průsvitné síťoviny, péřovým boa a šperky od Tiffany & Co.

Nejpřekvapivější interpretace dress codu

Téma času se promítlo i do vzhledu hostů, přičemž o jeden z nejpamátnějších momentů večera se postarala zpěvačka Tyla. Ta se objevila v šatech Balmain, které nejenže vypadaly jako z písku, ale byly jím skutečně pokryté.

Lana Del Rey v šatech od Alexandra McQueena

Lana Del Rey se svým hedvábím, dvojitým žorzetem a tylovými šaty připomínala Šípkovou Růženku. Závoj z průsvitného tylu jí držela čelenka, na níž byly vidět větvičky hlohu.

Kim Kardashian v Maison Margiela

Kim Kardashian se tentokrát postarala o pořádný rozruch. Oblékla si stříbrné šaty od Johna Galliana pro Maison Margiela a šedý kardigan. Bouřlivou debatu vyvolal nejen ten, ale také její extrémně úzký vosí pas.

Nicki Minaj v Marni

Nicki Minaj se na Met Gala proměnila v květinovou couture sochu a patřila jednoznačně mezi nejbarevněji oblečené hosty.

Naked dress populární i na Met Gala

Žádná módní událost se samozřejmě neobejde bez nahých šatů. O pořádný rozruch se se svými šaty ve stylu „méně je více“ postaraly nejen Emily Ratajkowski a Kim Kardashian, ale také zpěvačka Doja Cat, která se objevila pouze v „mokrém tričku“.

@gma

Emily Ratajkowski shows off her take on the “Garden of Time” dress code at the 2024 #MetGala #emilyratajkowski #metgala2024 #themetgala #fashion

♬ original sound – Good Morning America

Sydney Sweeney v Miu Miu

Sydney Sweeney se pro tento večer vzdala svých blonďatých kadeří a místo nich vynesla tmavého boba. Objevila se v bleděmodrých objemných tylových šatech od Miu Miu s květinovými detaily a černými koženými rukavicemi, které připomínaly Sněhurku.

Pamela Anderson slavila svou premiéru

Je opravdu těžké uvěřit, že Pamela Anderson nikdy nebyla na Met Gala, ale letos tato veteránka v oboru debutovala v Metropolitním muzeu umění v nádherné elegantní róbě od Oscara de la Renty. A přestože zůstala věrná své vizáži „no make-up“, byla okouzlující.


Zdroj: vogue.com, elle.com

Napsat komentář