Pondělí 22 duben, 2024
Styling: 4 tipy, které vám ušetří čas
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Styling: 4 tipy, které vám ušetří čas

Každý den ta stejná písnička. Raději budeme ležet v posteli o pět minut déle a užívat si tepla pod peřinou, než abychom se věnovali stylingu. Každé ráno. Ale pěkný outfit nemusí být časově náročný. S následujícími jednoduchými tipy zvládnete vytvořit dokonalý styling během chvilky. Dokonce i ti z vás, kteří se rádi povalují!

Bílá halenka

Bílá halenka vždy byla a bude “must“ v šatníku každé ženy, je to náš zachránce v nouzi a ještě nikdy nezklamala. Je nadčasová a snadno se kombinuje. Sáhněte raději po ležérní dlouhé halence než po krátké a upnuté. Ať už k džínům, širokým kalhotám, nebo sukni, s bílou halenkou nikdy neuděláte chybu.

„Statement“ boty

Váš outfit může být zcela jednoduchý, ale když k němu přidáte ty správné boty, váš nový “look“ bude okamžitě vzrušující a trendy. Nezáleží na tom, jestli to budou lodičky, tenisky, nebo kozačky, hlavně ať jsou zajímavé. Investice do pěkných bot se proto rozhodně vyplatí.

Třpytky

Třpytky se vždy hodí! Pořiďte si třpytivý kousek oblečení, který můžete dobře kombinovat s dalšími jednoduchými věcmi. A když pak budete mít málo času, stačí po něm sáhnout a show bude zaručeně vaše.

Vše si připravte už večer

Pravděpodobně jste to už někdy slyšeli, ale musíte uznat, že by vám to značně usnadnilo život. Nejlepší je připravit si oblečení na další den ještě předtím, než jdete spát. Jakmile shodíte oblečení, připravte si nové! Tím, že si oblečení připravíte večer předem, budete mít klidnější ráno a budete sami sobě vděční.

“Eye catchers“ jsou důležité, ale potřebují své nenápadné spoluhráče. Díky basic prvkům můžete ráno doplnit zbytek svého outfitu, aniž byste ho museli příliš kombinovat. Není nic otravnějšího než zjištění, že vám ke stylové kožené sukni chybí jednoduchá bílá košile.

Napsat komentář