Neděle 14 duben, 2024
Toto je 5 nejžhavějších trendů slunečních brýlí, které si oblíbily i hvězdy
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
FASHION

Toto je 5 nejžhavějších trendů slunečních brýlí, které si oblíbily i hvězdy

Sluníčko svítí, voda láká, a to znamená, že je konečně zase čas na sluneční brýle. Sluneční brýle jsou jedním z nejoblíbenějších doplňků, protože nejenže chrání naše oči před škodlivým UV zářením, ale snadno a rychle dodají každému oblečení osobitý styl. Jaké barvy a tvary jsou právě teď populární a které modely budou na jaře a v létě dominovat? Představíme vám trendy, které musíte mít!

Barevnost

Možná jste si toho už všimli, možná ne – trend velkých slunečních brýlí je velmi poutavý, zejména pokud jde o barvy. Protože to, co je letos v létě všude, jsou neonové čočky slunečních brýlí ve žluté, módní zelené, veselé oranžové a růžové.

Barevné doplňky rozhodně upoutají pozornost a dodají každému outfitu skutečný „wow+ efekt“, a to i bez velkého úsilí o styling.

Bezrámovky

Bezrámečkové sluneční brýle ve stylu Y2K jednoznačně udávají tón. Hvězdy jako Dua Lipa, Bella Hadid, Hailey Bieber a další si tyto retro sluneční brýle zamilovaly. Ať už jsou úzké, nebo XXL, s tónovanými skly nebo v klasické černé barvě, k dostání jsou v různých tvarech, barvách a stylech, takže si vybere opravdu každý.

Obdélníkové tvary

Další „must have“ letošního jara a léta jsou sluneční brýle ve hranatého tvaru, které jsou momentálně k vidění v ulicích měst módy jako je New York, Paříž a Londýn. Pokud jde o styling, jsou absolutním evergreenem a univerzálním doplňkem. A protože tento typ brýlí má nádech elegance, dokonale se hodí například k trendy saku.

Tip: Hranaté modely sluší zejména ženám s kulatým obličejem, protože mu dodávají silnější kontury a zužují ho.

Bílé obroučky

Minimálně stejně populární jako klasické černé jsou brýle s bílými obroučkami. Dají se skvěle kombinovat a celkovému vzhledu dodávají něco “speciálního“. Pokud jste i vy fanoušky 60. let, sluneční brýle s bílými obroučkami vám jejich atmosféru rozhodně navodí. Od kulatých, přes hranaté až po XXL – najdete je téměř ve všech známých obchodech s módou.

Oválné

Tento trend nelze minout na žádné sociální síti. Ano, řeč je o oválných slunečních brýlích, které tuto sezónu konkurují všem slunečním brýlím. Jsou cool, přitom elegantní a jejich velkým plusem je, že díky svému tvaru lichotí téměř každému typu obličeje.

Na jaký typ slunečních brýlí nedáte dopustit vy?

Napsat komentář