Pondělí 22 duben, 2024
Tyto vintage lodičky jsou opět v módě a vaše mámy je zaručeně mají ve skříni!
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Tyto vintage lodičky jsou opět v módě a vaše mámy je zaručeně mají ve skříni!

Pokud jste to ještě neudělali, měli byste prohledat šatník své matky. Protože šatníky našich maminek skrývají důležité módní tajemství – slingback lodičky jsou zpět. Perfektně se hodí na běžné nošení, do kanceláře, ale i na koktejlový večírek po práci…

Myslíme si, že přichází nová trendová vlna! Slingback lodičky jsou ideální pro každého, kdo má rád klasický elegantní styl, ale nemá rád vysoké podpatky. Díky širším blokovým podpatkům si poradí s každým chodníkem a každý trávníkem. Kotníkový pásek, poskytuje dodatečnou oporu a vypadá obzvlášť dobře.

Výhody vintage lodiček

  • Většina lodiček slingback má nízký podpatek a poměrně širokou špičku, což je činí obzvláště pohodlnými.
  • Jejich design je nadčasový a hodí se opravdu ke všemu – ať už k pracovnímu outfitu, kostýmku, nebo letním šatům, vždy s sebou přinesou tolik potřebnou dávku elegance.
  • Opticky prodlužují nohu, a proto jsou ideální nejen k šatům a sukním, ale také k dlouhým džínům nebo chino kalhotám.
  • Jsou dostupné ve všech možných moderních variantách – od metalických až po lakované.

Tyto boty budou vašimi dokonalými společníky, ať už chcete protančit noc, chystáte se na zahradní party, nebo jste letos pozváni na svatbu. Ušetřete své nohy od nepohodlných jehlových podpatků. Pohodlí je letos v létě klíčové!

Vintage lodičky s moderním nádechem

Další trendy v obuvi, které můžeme očekávat

Ploché páskové sandály

Dodají každému vzhledu vzrušující nádech a jsou tak úžasně pohodlné, že už je nikdy nebudete chtít sundat. Mluvíme o sandálech, které mají pásky a dají se jednou nebo vícekrát omotat okolo chodidla a kotníku. Hodí se k šortkám i letním šatům, ale skvěle vypadají i k širokým nohavicím.

Sandály na platformě

Sandály nemusí být ploché, mohou být o pár centimetrů vyšší. Samozřejmě bez nutnosti obětovat pohodlí. Jak to funguje? S platformovými podrážkami, které rovnoměrně rozkládají tlak chodidla na celou nohu. Podrážka také opticky prodlouží nohu, protáhne siluetu a donutí vás chodit vzpřímeněji.

Minimalistické žabky

V sandálové módě přetrvává trend, který by se dal shrnout do motta “méně je více”, což znamená minimalistické žabky v neutrálních barvách bez zbytečných ozdob. Zapůsobí svou nadčasovostí, elegancí a univerzálností a okamžitě dodají šmrnc každému outfitu. My se už nemůžeme dočkat, až je zkombinujeme s cool overalem nebo hravými květovanými šaty.

Napsat komentář