Neděle 21 duben, 2024
Už to víte? Toto jsou módní trendy pro jaro 2021!
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Už to víte? Toto jsou módní trendy pro jaro 2021!

Digitální přímé přenosy představily jarní kolekce. Bude to pestrá změna oproti nevýrazným šedivým zimním dnům. Naděje, že opět vyrazíte ven a upoutáte pozornost. To je to, co mají všechny jarní outfity společné.

Rok 2021 bude barevný, neobvyklý a zvláštní. Pojďme se tedy společně podívat na několik jarních trendů, které vás určitě ohromí.

Batika

Módní návrháři nám na přehlídkových molech potvrdili, že batika bude letos na jaře zaručeným poutačem pozornosti. Nejen na tričkách, která nám dají s trochou nostalgie vzpomenout na dětství, ale především na elegantních oděvech jako tuniky, večerní šaty nebo saka.

Odvážná směsice vzorů

Že se kostkovaný vzor a krajka k sobě nehodí? Tento předpoklad je pasé. Čím neobvyklejší, tím lepší! Neexistují zde žádná pravidla, kombinovat můžete vše a bez skrupulí.

Jarní šaty opět kvetou

Po roce, který byl poznamenán omezením kontaktů, bychom měli začít opět vzkvétat. A to se odráží i v pestrých květinových potiscích šatů módních návrhářů. Květiny nejenže skvěle vypadají, ale také šíří dobrou náladu.

Šaty s puntíky

Módní značky jako Burberry a Halpern potvrzují, že puntíky jsou stále v kurzu. Ať už se rozhodnete pro romantické a sladké, nebo divoké a vzrušující – výběr je na vás.

Trenčkot trochu jinak

Pokud vlastníte trenčkot, můžete ho na jaře opět vytáhnout. Díky speciálním detailům se tento kabát zdá být klasickým kouskem, který nikdy nevyjde z módy. Široký černý pásek, asymetrický střih nebo nízký pas dodají vašemu celkovému outfitu něco neobyčejného.

Který trend vás zaujal a na který si troufáte?

Napsat komentář