Neděle 21 duben, 2024
10 tipů na dárky na poslední chvíli
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE

10 tipů na dárky na poslední chvíli

Také patříte k lidem, kteří se nemohou rozhodnout, jaký dárek dát svým blízkým, a nakonec těsně před Vánoci zjistí, že nemají vůbec nic? Není třeba panikařit! Díky následujícím nápadům si nikdo zaručeně nevšimne, že jste dárky pořídili na poslední chvíli. Máme tipy na dárky pro každého. Ať už je pro chlapy, gurmány, fanoušky designu, nebo nejlepší přátele… Pro každého se něco najde!

Pro partnery a nejlepší kamarády

Den v lázních pro dva

Dopřejte svým blízkým čas pro sebe. Co takhle poukaz na víkend ve wellness hotelu, relaxační den v termálních lázních, masáž nebo společnou návštěvu hammamu?

Kalendář s 12 aktivitami

Vytvořte kalendář, který bude obsahovat 12 poukazů na 12 společných aktivit. Například bruslení v lednu, termální lázně v únoru, piknik v květnu, výlet do hory v září… Aktivity můžete zobrazit pomocí obrázků, které vložíte podle měsíců a popíšete na zadní straně. Kreativitě se meze nekladou!

Roadtrip

Naplánujte výlet pro dva! Abyste ukázali, kam chcete jet, vezměte si kousek mapy a cestu například prošijte jehlou a nití. Mapu pěkně zarámujte a máte hotovo!

Pro fanoušky designu a interiérů

Sukulenty

Sukulenty jsou úžasným dárkem pro interiérové nadšence, který nestojí mnoho, jsou rychlé a personalizované. Na pěkné aranžmá potřebujete krabici, sklenice (nejlépe různých velikostí), několik sukulentů a zeminu nebo hlínu do květináčů. Nezapomeňte přiložit návod, jak o sukulenty pečovat a jak je pěstovat.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Plakáty a fotografie

Můžete koupit typografický plakát se skvělým sloganem nebo sami vyrobit. „Handlettering” je v současné době populární a existuje spousta návodů, jak si písmomalířství rychle osvojit a použít ho k malování krásných obrázků, rámů a pláten.

Pro beauty-junkies

Kosmetická taštička plná must-have produktů

Co k tomu potřebujete? Základem je určitě kosmetický kufřík nebo taštička. A obsah? To už je na vás – ať už to budou pleťové masky, umělé řasy, řasenka, rtěnka, oční stíny, parfém… Beauty queens budou jistě spokojené.

Bomby do koupele

Tímto dárkem na poslední chvíli darujete trochu odpočinku a pohody do nového roku. Výroba koupelových bomb je nejen velmi snadná, ale také zábavná. A možná si nějaké necháte i pro sebe.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Sada na úpravu vousů nebo čištění bot

Muži se také rádi rozmazlují a pečují o sebe. Můžete tomu vzdát hold sadou na čištění bot nebo setem na úpravu vousů a bradky.

Pro foodies

DIY směs na pečení ve sklenici

Tento krásný dárek na poslední chvíli přesvědčí a je vykouzlen během chvilky. Vsadíme se, že většinu ingrediencí na něj už máte doma. Naplňte sklenici s víčkem všemi suchými přísadami pro váš oblíbený recept, například na sušenky nebo koláčky. Pak sklenici uzavřete, přidejte recept na pečení a milé přání.

Tip: Výborným dárkem k Vánocům jsou nejen ingredience na sušenky, koláčky nebo horkou čokoládu, ale také směsi koření.

Osobní hrnek na kávu

Potřebujete jen bílý hrnek, keramické propisky a dobrý nápad na pěkné rčení, slogan nebo motto. Inspirujte se na Pinterestu a dalších webových stránkách, kde najdete nespočet nápadů na vlastnoručně vyrobený hrnek.

Někteří mají všechny vánoční dárky nakoupené už v říjnu. Někteří připravují dárky večer před Vánocemi. Který typ jste vy?

Napsat komentář