Neděle 21 duben, 2024
4 druhy tenisek, které nesmí chybět ve vašem letním šatníku
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
TRAVEL

4 druhy tenisek, které nesmí chybět ve vašem letním šatníku

Barevné, minimalistické, sportovní i klasické a v každém případě mimořádně stylové. Tenisky se dají kombinovat na mnoho různých způsobů a už se nenosí jen k džínům, ale také k šatům, sukním a širokým kalhotám. Je tedy nejvyšší čas podívat se na velké trendy tenisek pro rok 2023!

Barevné tenisky

Všichni máme ve skříni alespoň jeden pár tenisek. Často v něm ale seženete jen bílé nebo nanejvýš černé tenisky. Kromě bílých a černých tenisek byste si však měli pořídit i takové, které budou ozdobou každého outfitu. Ať už jednobarevné, s platformou, nebo bez ní, v robustním stylu… Všechny mají jedno společné – zaujmou vás svým barevným vzhledem.

Retrocore

Svůj comeback hlásí tenisky z 90. let – „conversky“. Tyto cool retro boty můžete vidět na nohou mnoha hvězd a influencerů. Ať už jako harmonický doplněk k ležérním džínům, nebo jako kontrast k elegantní saténové sukni – tyto tenisky jsou letos zpět.

Udržitelnost

Udržitelnost je dnes mnohem víc než jen trend – je to způsob života. V posledních letech jsme také mohli zaznamenat velký zájem o udržitelné značky, zejména o tenisky značek Veja, KAVE Footwear, Novesta a Reformation. Všechny jsou svým designem minimalistické, hodí se ke každému oblečení a jsou neuvěřitelně nadčasové.

Turistická estetika

Pravděpodobně jedním z nejneobvyklejších trendů, které budou frčet, jsou takzvané trailové tenisky. Za tento módní doplněk nevděčíme nikomu jinému než Belle Hadid, která je velkou fanynkou těchto sportovních bot. Aby turistická obuv nepůsobila příliš sportovně, doporučujeme ji sladit s širokými džínami nebo sukní.

Který druh tenisek nesmí chybět v šatníku vám?

Napsat komentář