Pátek 1 březen, 2024
Pashmina, gua sha nebo deník: 5 estetických dárků, kterými potěšíte každého (nejen) na Vánoce
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
BEAUTY FASHION LIFESTYLE

Pashmina, gua sha nebo deník: 5 estetických dárků, kterými potěšíte každého (nejen) na Vánoce

Vybírání dárků se může stát velkým oříškem. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím letos na Vánoce potěšit své nejbližší, máme pro vás několik tipů. Tyto věci zaujmou nejen svou funkčností, ale také padnou do oka každému milovníkovi estetiky. Čím obohatit seznam dárků, abychom byli originální?

Deník vděčností

Tomu, kdo si přeje zachovat klid v duši, darujte Deník vděčností a afirmací, do kterého si může denně zapisovat vlastní myšlenky a v rámci sebereflexe se zamyslet sám nad sebou, svými úspěchy, sny a touhami. Nejenže vnesete blízkému do života více optimismu, radosti z maličkostí a povzbuzení do každého nového dne, ale také ho překvapíte originálním dárkem.

Pashmina s monogramem

Tímto dárkem potěšíte nejen milovníka módy, ale také každého zimomřivce. Kvalitní vlněná Pashmina z Anamé vydrží navěky, zahřeje i v té největší zimě, a navíc zajistí, že si na vás obdarovaný vzpomene pokaždé, když si ji vezme na sebe. Pokud necháte na šálu vyšít monogram, budete mít nápaditý dárek, který každý ocení.

Slow Beauty kosmetika

Největší luxus, který si člověk může darovat, je péče o své tělo. Dopřejte ho i svým blízkým a sestavte jim balíček kosmetiky ve skandinávském stylu na míru. Koncept Slow Beauty ocení především milovníci minimalismu a multifunkčnosti. Kosmetiku od severských výrobců najdete například na českém e-shopu Marjalla. Každý produkt obsahuje množství výživných látek, které jsou vybrány s pečlivostí a ohleduplností k pokožce, životnímu prostředí i přírodě. Ať už obdarovaným nadělíte set krémů s lesními mikroby určenými pro péči o tělo, či pleťovou kosmetiku plnou oxidantů, vykouzlíte jim úsměv na tváři i bezchybnou pleť.

Gua sha set

O bezchybné pleti sníme všichni. Díky pravidelnému masírování obličeje s Gua sha setem jí můžeme snadno docílit. Poradí si s nedokonalostmi, jimiž jsou vrásky, otoky kolem očí či akné. Pravidelné masáže pokožku vyhladí a zpevní obličejové kontury. Kromě funkčnosti přírodních masážních kamenům je jejich balení velmi estetické, a proto vhodné jako dárek. Gua sha set koupíte v různých provedeních například na e-shopu Vemzu.

Ultrazvuková špachtle

Kdo by si nechtěl doma dopřávat péči jako v kosmetickém salonu. Tento luxus můžete svému blízkému dopřát, pokud se mu rozhodnete nadělit pod stromeček ultrazvukovou špachtli. Ta hloubkově vyčistí zanesené póry, odstraní kožní maz se starými buňkami a maximalizuje efekt krémů a sér, které dokáže zapracovat hluboko do pokožky.

Jaké dárky pro své blízké k letošním Vánocům vyberete?

Napsat komentář