Středa 22.05.2024
5 fitness blogů, které byste měli znát #2
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE ONLINE & TECH

5 fitness blogů, které byste měli znát #2

Minulý týden jsme otevřeli téma fitness blogů a rozhodně v něm tento týden nemůžeme nepokračovat. Pohyb je totiž důležitý a měl by být nedílnou součástí života každého z nás. Na koho z našich luhů a hájů, který svou online tvorbu zasvětil cvičení, se zaměříme tentokrát?

Bára Sedláková

Báru Sedlákovou můžete znát z YouTube, kde se věnuje převážně józe, z jejího blogu Detox chutně, z Instagramu či díky cestovatelskému obsahu, který vytváří se svým přítelem Hynkem, který je rovněž aktivní v online světě. Je to už nějaký ten pátek, co jsme s Bárou dělali rozhovor, a musíme uznat, že od té doby ušla pořádný kus cesty. Na první pohled velkou sympaťačku Báru je velmi snadné si oblíbit. Přidáte se k jejím více než 30 tisícům sledujících?

Aprés-chic

Valentýna Procházková, na kterou jste mohli narazit na díky jejímu blogu, YouTube kanálu, nejednom instagramovém profilu a dvěma podcastům, toho stíhá opravdu hodně. Už nějaký čas se se světem dělí o svou cestu nejen co se cvičení týče, ale ke zdravému životnímu stylu obecně. Desetitisíce lidí, kteří ji sledují, jsou důkazem toho, že Val zjevně dokáže zaujmout – sledujete ji taky?

Martina Takáčová

Trenérka Martina Takáčová je součástí Balance gymu, který sídlí v Žilině a jehož součástí je e-shop, který má v nabídce jak oblečení, tak různé tréninkové programy. Martinin osobní instagramový profil se cvičení věnuje také a cestu k jeho sledování si našlo už bezmála 30 tisíc lidí. Přidáte se k nim a pořádně si s Martinou dáte do těla?

Holky ve formě

Bára a Lenka před lety vsadily na to, že ve dvou se to lépe táhne, a blog o cvičení si založily společně. Obě rády běhají, každá ale trochu jinak, jedna má navíc ráda jógu, druhá CrossFit, a vzájemně se tak skvěle doplňují. Dalším jejich zájmem je zdravé a vyvážené stravování. Že jsou holky skvělé duo, jistě poznáte sami. Není škoda, aby měly na Instagramu jen bezmála 4 tisíce sledujících?

Katy Blažčíková

Jestli si chcete opravdu zamakat, rozhodně si najděte tvorbu fitnessačky tělem i duší a koučky Katy Blažčíkové, která má na svědomí e-booky s fitness programy, nespočet YouTube videí, a dokonce i vlastní členskou aplikaci Strong Beauty. U Katy a její tvorby se rozhodně nudit nebudete. Jste jedním z více než 50 tisíc lidí, kteří Katy sledují?

Znali jste dnes zmíněné online tvůrce?

Napsat komentář