Neděle 14.07.2024
5+1 vlasových odstínů, které pofrčí na jaře: Luxusní metalíza i příležitost pro přirozenost
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

5+1 vlasových odstínů, které pofrčí na jaře: Luxusní metalíza i příležitost pro přirozenost

Většina z nás sice nemůže měnit barvu vlasů každou sezónu, jaro má v sobě ale něco zvláštního, co vybízí k vyzkoušení něčeho nového. Možná to souvisí s tím, že jaro je úzce spojeno s obnovou a znovuzrozením. Pokud jste v podobné náladě, máme pro vás přehled těch nejlepších vlasových trendů, které jsou právě v kurzu.

Sázka na rafinovanou přirozenost

Pokud máte náladu na takříkajíc jarní očistu svého vzhledu, jste na správném místě. Potěšíme ale i minimalistky, které milují svou přirozenost. Trend přirozeně vypadajících barev vlasů vlasovým trendům stále dominuje. Jen s malým upgradem, a tím je rafinovaný nádech. Představte si syté hnědé, teplé blond a zářivě měděné barvy, které jsou hluboké, lesklé a pečlivě upravené tak, aby zdůraznily přirozenou barvu pleti nositele. Tyto odstíny nejsou jen o přirozeném vzhledu, ale o zdokonalení a pozvednutí přirozené krásy pomocí jemných nuancí v odstínu.

Luxusní metalíza

Metalické odstíny se vrací na scénu v luxusních barvách v čele s růžově zlatou, stříbrnou blond a metalickou lila. Tyto barvy nabízejí sofistikovaný a módní nádech. Klíčem k těmto metalickým odstínům je plynulé prolínání, které vytváří zářivý povrch, jenž krásně zachycuje světlo.

Odvážné barevné akcenty

V kontrastu s jemnějšími trendy se objevují odvážné výrazné pruhy v zářivých barvách. Elektrická modrá, neonově růžová a žlutá jsou formou vyjádření, které ocení odvážné povahy. Pamatujte, že se nejedná o celoplošné barvy, ale spíše o strategické akcenty, které dodávají vlasům jedinečný nádech, což je ideální pro ty, kteří chtějí zaujmout, aniž by si museli barvit celou hlavu.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Pastelové barvy

Pastelové barvy se vyvinuly do vrstvených odstínů. Pastelové balayage a podbarvení nabízí svěží pohled na jemné barvy. A nejsou to pastelové barvy z minulých let. Tyto barvy jsou sofistikované, mají hloubku a pohyb a jsou navrženy tak, aby působily ohromujícím dojmem v přirozeném i umělém světla.

Máslové blondýnky

Na konci léta 2023 se většina žen, které doposud nosily chladné odstíny blond, obracela k teplejším odstínům. Byl to začátek éry máslové blond, která bude letos obrovským hitem. Máslové, krémové a zlatavé jsou slova, kterými chcete popsat tyto světlé lichotivější tóny. Sluší totiž všem a pleť krásně rozehřejí, a dokonce omladí.

Karamelová balayage

Karamelová balayage je ideální pro ty, kteří chtějí přirozenější výsledek, a skvěle funguje na všech odstínech pleti. Jemné karamelové tóny na světlejším základu dodají vlasům pohyb a lesk. U tmavších barev vlasů myslete na tmavou čokoládu s jasnými karamelovými odlesky po celé ploše, což vytváří skvělý kontrast. Tato barva se skvěle hodí i pro kudrnaté vlasy.

Jaký odstín bude letos na jaře „ten váš”?

Napsat komentář