Neděle 14 duben, 2024
Jaký kosmetický adventní kalendář si vybrat? Máme pro vás 7 tipů!
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Jaký kosmetický adventní kalendář si vybrat? Máme pro vás 7 tipů!

Krátit si dny před Štědrým večerem a navodit si vánoční atmosféru otevíráním políček na adventním kalendáři už dávno není pouze zálibou malých dětí. Již několik let zpět přišla většina kosmetických značek na to, jak urychlit čekání na Vánoce, a to i bez pojídání políček plných sladkostí a následných obav z přibrání na váze ještě před štědrovečerní večeří, když vypustila na trh adventní kalendáře s kosmetikou…

Kosmetických kalendářů je k dostání opravdu nepřeberné množství, a tak může být mnohdy složité vybrat takový, do kterého se vyplatí investovat. Pokud koupi kosmetického adventního kalendáře zvažujete, připravili jsme si pro vás přehled, ve kterém jsme porovnali prodejní ceny se skutečnými hodnotami obsažených produktů. Čtěte dále a určitě při výběru nešlápnete vedle.

Make Up Revolution

Pudrově růžový box s metalickými odlesky plný malých krabiček o různých velikostech. V letošním adventním kalendáři od Make Up Revolution na vás čeká celkem 25 políček skrývajících produkty dekorativní kosmetiky na rty, oči, obočí i tvář.

V kalendáři najdete také dvě paletky a doplňky pro dosažení perfektního líčení. Zatímco hodnota všech produktů obsažených v kalendáři činí přibližně 3 000 Kč, vy si můžete adventní kalendář zakoupit ve slevě za cenu 1 329 Kč.

Douglas

Stejně jako minulý rok se i letos rozhodl Douglas zachovat červený design adventního kalendáře a také důraz na pečlivost při vybírání produktů. Pokud chcete vyzkoušet kosmetiku od různých značek, pak věnujte pozornost kalendáři parfumerie Douglas.

V celkem 24 políčkách se ukrývají miniatury, cestovní i plná balení ikonických produktů pečující i dekorativní kosmetiky. Konkrétně zde najdete značky jako Estée Lauder, Annayake, Dr. Barbara Sturm a mnoho dalších. Nechybí ani doplňky od Real Techniques nebo Rosental či několik parfémů v cestovním balení. Kalendář s produkty v celkové hodnotě 8 000 Kč koupíte v parfumerii Douglas za 1 599 Kč.

Kneipp

Milovníci relaxace a wellness by měli nyní zpozornět. Adventní kalendář od Kneipp vás uchvátí již na první pohled, a to díky svému minimalistickému designu. Kalendář je atraktivní nejen zvenčí, ale především zevnitř.

Po dobu 24 dnů budete z políček získávat tělové krémy, masážní oleje a másla, peelingy, krémy na ruce či sprchové gely z různých Kneipp kolekcí. Dále jsou zde koupelové soli a oleje vhodné k relaxačním chvilkám ve vaně. Kalendář se však nezaměřuje pouze na péči o tělo, v jednom z okýnek se totiž ukrývá také ikonický balzám na rty v udržitelném balení. Tento adventní kalendář plný voňavých produktů v celkové hodnotě 2 378 Kč zakoupíte za 1 699 Kč.

Havlíkova Apotéka

Adventní kalendáře najdeme i mezi lokálními výrobci kosmetiky. Kalendář s názvem Lexikon krásy od Havlíkovy Apotéky obsahuje celkem 25 přírodních kosmetických produktů. Pokud jste zvažovali vyzkoušet některý z produktů od Havlíkovy Apotéky a nechtěli jste kupovat plné balení, nyní máte díky Lexikonu krásy jedinečnou příležitost vyzkoušet hned několik produktů naráz.

Políčka na kalendáři ukrývají vzorečky a miniaturní tubičky s pleťovými maskami, tělovými balzámy a krémy, které jsou zejména v zimním období pro bezchybnou pleť nezbytné. Většina tubiček obsahuje 10 ml produktu. V kalendáři také narazíte na tuhá mýdla v plném balení. Za produkty v kalendáři byste běžně zaplatili takřka 4 000 Kč, Lexikon krásy však zakoupíte za polovinu této ceny, a to konkrétně 1 960 Kč.

Rituals

Kalendář od Rituals se nemusíte stydět vystavit jako vánoční dekoraci. 3D model kartonového stromečku ověšeného krabičkami s kosmetikou zaujme hned na první pohled. Letošní adventní kalendář Rituals vykouzlí adventní atmosféru v každém interiéru.

Celkem na modelu vánočního stromečku najdete 24 balíčků, po jejichž rozbalení získáte produkty, které potěší vaše tělo i duši. Kalendář obsahuje jak miniatury, tak cestovní balení sprchových gelů, krémů, šamponů či olejů z různých produktových řad. Pro zútulnění domácnosti jsou v krabičkách umístěny svíčky nebo interiérové spreje. Kalendář obsahuje Rituals produkty v celkové hodnotě 3 750 Kč, dostupný je však za cenu 2 690 Kč.

Notino

Rozmanitý kalendář plný nejrůznějších populárních kosmetických značek sestavilo i Notino. Místo standardních 24 políček je pro vás v kalendáři připraveno celkem 25 krabiček naplněných 26 kosmetickými dárky od značek, které jsou dostupné přímo na e-shopu a v kamenných prodejnách Notino.

V průběhu 25 dní získáte dekorativní i pečující pleťovou kosmetiku od Clinique, Lancôme, Bobbi Brown a mnoha dalších známých značek. Dále kalendář obsahuje produkty pro péči o tělo či miniaturní flakonky s parfémy. V některém z políček na vás čeká dokonce sonický elektronický kartáček od výrobce Foreo. Adventní kalendář Notino je napěchovaný produkty v celkové hodnotě 11 241 Kč, vy můžete toto vše získat za zlomek ceny, a to za 3 000 Kč.

Sephora

Modrá krabička plná překvapení – tak by šel popsat letošní adventní kalendář od Sephory. Na kalendáři sice najdete standardních 24 okýnek, po jejich otevření však zjistíte, že máte dohromady 26 produktů. Celkem kalendář ukrývá 13 produktů v cestovní velikosti, 6 miniatur a 7 produktů v plném balení. Obsahem je převážně kosmetika od různých světových výrobců zaměřujících se na péči o pleť a líčení. Jmenovitě najdete v kalendáři značky jako Make Up Forever, Patchology, Huda Beauty, Dermalogica a mnoho dalších.

Čekání na Štědrý den si můžete krátit například testováním řasenek, kterých se v jednotlivých okýnkách skrývá hned několik. Dále v kalendáři najdete také vlasové produkty od Moroccanoil či Olaplex, nechybí v něm ani produkty přímo od značky Sephora. Tento kouzelný kosmetický adventní kalendář zakoupíte v prodejnách Sephora nebo na jejich webových stránkách za cenu 3 980 Kč a získáte tak produkty v hodnotě dosahující k 11 000 Kč.

Jste zvyklí mít doma svůj adventní kalendář? Který z námi představených vás zaujal nejvíc?

Napsat komentář