Neděle 14.07.2024
Na jaře jsou v kurzu brunety: Vyzkoušejte barvu v duchu čokoládového sirupu, old money nebo latté
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Na jaře jsou v kurzu brunety: Vyzkoušejte barvu v duchu čokoládového sirupu, old money nebo latté

Když jde o jarní vlasové trendy, většina lidí si je spojuje se zesvětlováním. A dává to smysl. S tímto ročním obdobím se těšíme ze slunečních paprsků, které naše hřívy přirozeně zesvětlují. Letos je to ale trochu jinak a žádné zesvětlování se nekoná. S čím tedy zabodujete?

Jarní trend brunetek odstartovala Hailey Bieber

Jistě si pamatujete na moment, kdy se málem zbortily sociální sítě, když se z Hailey Bieber stala brunetka a dala sbohem blond. Je to sice už nějaký ten pátek, ale když se na nedávném Superbowlu objevila s odstínem, kterému internet začal říkat „čokoládový sirup“, bylo o novém trendu rozhodnuto. Hailey nicméně není jediná, kdo hnědé vlasy prosazuje. TikTok se stal posedlým vnitřní brunetou. Konkrétně jde o latté brunetu a tmavé rovnoměrné tóny.

Jaké jsou trendy hnědé barvy vlasů?

Není hnědá jako hnědá – to bezesporu. A proto letos na jaře vévodí hned tři odstíny – čokoládový sirup, old money brunette a latté bruneta. Co ale tato svatá trojice skrývá?

Čokoládový sirup

Odstín čokoládového sirupu speciálně pro Hailey Bieber vytvořil kolorista celebrit Matt Rez. Jedná se o čistě hnědou barvu, bez jakýchkoli melírů nebo ombré. Její tóny jsou tmavě hnědé a teplé a za úkol mají evokovat oblíbenou guilty pleasure – čokoládu. Chcete-li získat tuto barvu, požádejte svého koloristu o rovnoměrný hnědý tón. Jen se ujistěte, že barva bude spíše teplá a sytá než chladná a tmavá.

Old money brunette

Old money brunette se od vlasů ve stylu čokoládového sirupu liší tím, že jde spíše o lesk a objem než o cokoli jiného. Pro udržení tohoto vzhledu je klíčové upřednostnit zdraví svých vlasů. Přirozená struktura, časté hloubkové ošetření a oleje na vlasy pomohou vytvořit vzhled, o který usilujete.

Latté bruneta

Jak je vidět na Ritě Oře, jedná se o zvýrazněnou tmavě hnědou barvu, která vypadá podobně jako latté. Tento jedinečný look sází na kombinaci bronzových, krémových a karamelových barev. Latté bruneta je nejen univerzální, ale i nadčasová a jako stvořená pro teplé letní noci, tak pro „golden hours” dokonalých zimních odpolední. A upřímně, neexistuje téměř nikdo, komu by tento účes neslušel.

Dáte spolu s námi sbohem zesvětlování?


Zdroj: theeverygirl.com, southernliving.com, quecolours.com

Napsat komentář