Neděle 14.07.2024
Novým trendem v oblasti manikúry se stávají „Soap nails“ a všichni milovníci jednoduchosti jsou nadšení
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Novým trendem v oblasti manikúry se stávají „Soap nails“ a všichni milovníci jednoduchosti jsou nadšení

Vzhledem k tomu, že na sociálních sítích je stále populární styl „Clean Girl“, je přirozené, že se jeho charakteristiky rozšířily i do dalších oblastí naší každodenní péče. Nehty čekaly dost dlouho na nový upgrade a ten je nyní konečně tady!

Co jsou to „Soap nails“?

Časy, kdy ve světě péče o nehty frčely odvážné vzory a předlouhé nehty, jsou naštěstí pryč. Nyní nastala doba, kdy vítáme přirozenou délku a čistý povrch. Ačkoliv „Soap nails“ neboli „mýdlové nehty” mohou vyvolat představu ultra lesklých a vyumělkovaných nehtů, tento trend se od svých předchůdců liší. Nehty jsou i nadále lesklé, ale inspirují se holým vzhledem.

Jak na mýdlové nehty?

Půvab mýdlových nehtů tkví v jejich schopnosti napodobit vzhled právě upravených nehtů, jejichž lesklý povrch připomíná lesk mokré kůže. Klíč k dosažení tohoto efektu spočívá v nanesení čistého ultra lesklého laku, často v neutrálních nebo mléčných odstínech. Tento jemný dotek vytváří pocit čistoty a svěžesti, který je zároveň decentní a elegantní.

Nezapomeňte na ošetření nehtového lůžka

Pro dosažení vzhledu mýdlových nehtů je zásadní dobře připravený podklad. Stejně jako dosažení přirozeného vzhledu v líčení začíná zdravou a hydratovanou pokožkou, cesta k mýdlovým nehtům začíná hýčkáním nehtových lůžek.

Začněte proto vyživením nehtů a nehtové kůžičky vydatnou aplikací oleje na nehty a důkladně je očistěte, abyste odstranili veškeré nečistoty a zbytky. Poté je lehce vyleštěte, abyste zvýšili jejich přirozený lesk. Následně jemně zastřihněte kůžičku a zapilujte nehty do symetrického tvaru.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Lesklý finiš pro zářivý vzhled

Jakmile jsou vaše nehtová lůžka vyleštěná, další proces je překvapivě jednoduchý. Na každý nehet stačí nanést vrstvu laku na nehty. Barva, kterou si vyberete, není tak důležitá jako závěrečný proces. A tím je lesklý povrchový lak.

A zatímco se soustředíte na nehty, nezanedbávejte ani péči o ruce! Rychlý peeling odstraní odumřelé kožní buňky a zanechá vaše ruce jemné a hladké. Následně aplikujte krém na ruce nebo hydratační masku.

Mýdlové nehty jsou ideální volbou pro ty, kteří dávají přednost čisté nenápadné manikúře, která doplňuje minimalistický životní styl. Nabízejí také osvěžující odpočinek od odvážných a výrazných trendů, a místo toho podporují jednoduchost a eleganci. Vyzkoušíte tento nový trend také?

Napsat komentář