Neděle 14 duben, 2024
4 vzory, které by neměly chybět ve vašem šatníku: Budou hitem tohoto roku!
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

4 vzory, které by neměly chybět ve vašem šatníku: Budou hitem tohoto roku!

Módní nadšenci si s novým rokem přirozeně kladou spoustu otázek. Co nesmí tuto sezónu chybět v šatníku? Na jaké vzory bychom se měli zaměřit? Kterých kousků je lepší se vzdát? Odpověď na tyto módní otázky máme samozřejmě připravenou – vzory. Víte, které čtyři nás budou provázet letošním rokem?

Puntíky

Někteří je milují, jiní je nemají rádi vůbec. Puntíky jsou běžné v dětské módě, proto se jim starší ročníky často vyhýbají. Ale možná se to letos změní, protože právě puntíky jsou jedním z trendy vzorů pro rok 2023. Pokud jde o barvy a tvary, můžeme vidět, že móda se stává více unisex. Také influencerka Caro Daur ukazuje, že puntíky mohou být super stylové v každém věku.

Pruhy

Co se týče dalšího vzoru ve vašem šatníku, pruhy jsou skutečným must-have i v roce 2023. Kromě klasických pruhovaných košil se objevují obzvlášť nápadité varianty. Velkou roli budou hrát různé velikosti a barvy pruhů, zejména vícebarevné kombinace. Protože jedno je jisté – v roce 2023 chceme přitahovat pozornost, a to pruhy umožňují!

Károvaný vzor

Za dalšího letošního favorita je považována “kostka“, kterému byste se rozhodně neměli vyhýbat. Nezáleží na tom, jestli jde o sako, dvoudílný oblek nebo sukni – s károvaným vzorem neuděláte chybu. Modelka Winnie Harlow dokazuje, že tento vzor vypadá opravdu skvěle.

Květinový vzor

Pokud jde o barvy, v roce 2023 se rozhodně nemusíme držet zpátky, protože i letos budou obzvlášť populární květinové vzory. A těch není nikdy dost. Bavte se při výběru, protože o barvy a tvary nebude nouze. Zejména v letních měsících budou opět hitem maxi šaty, které nejenže hezky vypadají, ale také šíří spoustu dobré nálady.

Napsat komentář