Pátek 1 březen, 2024
Nebojte se nových kombinací a nezapomeňte být v teple: 5 tipů, jak jednoduše a stylově nosit šaty i v zimě
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Nebojte se nových kombinací a nezapomeňte být v teple: 5 tipů, jak jednoduše a stylově nosit šaty i v zimě

Také stále smutníte po létě a vzdušných šatech? Noste je i dál! Namísto toho, abyste své oblíbené oblečení uložili hluboko do skříně, můžete je kombinovat a ladit. Ukážeme vám ty nejlepší triky, jak tento kousek přizpůsobit zimě!

Spoléhejte se na punčocháče

K šatům v zimě zkrátka patří a neobejdete se bez nich. Zvláště pokud se jedná o krátký model. Některé módní blogerky sice předvádí holé nohy, což může být v kalifornské zimě v pořádku, ale při našich teplotách jsou punčocháče nebo legíny nutností.

Tip: Záleží také na typu zvolených punčoch. Například tenké modely s nízkým počtem dnů (15 DEN) nejsou vhodné do mrazivých zimních teplot. Je lepší zvolit silné punčocháče, které vás zahřejí. Pro udržení nohou v teple jsou favority rozhodně termopunčocháče. Všechny modely jsou k dostání v různých barvách a vzorech.

Vrstvení

Abyste v zimě v oblečení nezmrzli, platí heslo vrstvit, vrstvit, vrstvit! Nejlepší je nosit pod šaty tílko. Mimochodem, tílka z merino vlny jsou mnohem teplejší než bavlněná. Pokud je pro vás tílko příliš nepohodlné, můžete sáhnout po jednoduchých základních topech s delšími rukávy. Ujistěte se, že kousek dobře sedí a pod šaty nejsou nevzhledné záhyby.

Přes šaty si můžete obléknout pohodlný kardigan nebo ležérní oversized svetr, ze kterého bude vykukovat spodní část šatů. Nebo to můžete udělat naopak a pod šaty si obléknout přiléhavý rolák. Pak stačí přidat kabát nebo koženou bundu a je hotovo!

Nové kombinace

Šaty jsou ideální pro nové, odvážné a vzrušující kombinace. Místo obyčejných punčocháčů si pod šaty oblékněte své oblíbené džíny. Tento neobvyklý vzhled šatů přes džíny je nyní velmi oblíbený, a to i u módních profesionálů.

Nohy v teple jsou základem

Zimní outfit se šaty je hotový, chybí už jen boty. Kozačky s podšívkou a silnou podrážkou jsou ideální do mrazivých teplot. Spolehlivě ochrání vaše nohy před prochladnutím a vy jen tak neuklouznete. Super trendy jsou také kozačky nad kolena a elegantní semišové modely.

Zimní doplňky

Dokonalým mohou udělat vzhled pouze doplňky. Klobouk nebo čelenka, šála a rukavice jsou nutností, pokud jste delší dobu venku. Kůže na obličeji a uších je na chlad obzvláště citlivá.

Nosíte i vy v zimě šaty? Jaké kombinaci dáváte přednost?

Napsat komentář