Neděle 14.07.2024
9 nejlépe placených modelek roku 2022: Znáte je všechny?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

9 nejlépe placených modelek roku 2022: Znáte je všechny?

Pařížský týden módy je za námi a kdekoho z vás možná napadlo, kolik vlastně vydělávají modelky. Tento seznam 9 nejlépe placených modelek loňského roku vám odpoví…

Modeling není snadný a cesta na výsluní je dlouhá a klikatá

Když se řekne Cara Delevigne, Bella Hadid či Kendall Jenner, hned víte, o kom je řeč. Tyto slavné krásky si vydobyly své místo na výsluní, a proto si zaslouží místo v žebříčku nejlépe placených modelek. Znáte ale jména dalších modelek, které se umístily v žebříčku 9 nejlépe placených modelek roku 2022 a máte představu o tom, kolik jejich roční příjmy tvoří?

Kendall Jenner se vydaří vše, na co sáhne

Odhadovaný příjem za rok 2022: 40 milionů amerických dolarů

Nejlépe placenou modelkou se poprvé stala v roce 2018. Nyní ji opět patří první příčka a jak se zdá, daří se jí vše, na co sáhne. O kom je řeč? O Kendall Jenner, jedné ze slavných žen z rodu Kardashianů. Na svém instagramovém účtu má téměř 300 milionů sledujících, je majitelkou vlastní značky tequily (818 Tequila), hvězdou spousty módních přehlídek a tváří Tiffany and Co.

Chrissy Teigen svou kariéru odstartovala ve Sports Illustrated

Odhadovaný příjem za rok 2022: 39 milionů amerických dolarů

Oblíbená americká modelka a televizní osobnost Chrissy Teigen svou hvězdnou modelingovou kariéru odstartovala v roce 2010, když se objevila v časopise Sports Illustrated.

Gisele Bündchen pověsila chození po mole na hřebík, ale stále je hvězdou

Odhadovaný příjem za rok 2022: 33 milionů amerických dolarů

Známá brazilská kráska Gisele Bündchen, která již chození po molech pověsila na hřebík, je stále považována za jednu z nejlepších topmodelek

Rosie Huntington vyměnila modeling za herectví

Odhadovaný příjem za rok 2022: 32 milionů amerických dolarů

Přestože Rosie Huntington, stejně jako Gisele Bündchen, již po mole nechodí, začala se věnovat podnikání a herectví. Vidět jste ji mohli například ve snímku Transformers 3.

Adriana Lima je nejslavnějším andílkem Victoria’s Secret

Odhadovaný příjem za rok 2022: 31 milionů amerických dolarů

Oblíbená brazilská modelka Adriana Lima se stále nejdéle působícím andílkem Victoria’s Secret (1999-2018). V čele žebříčku nejlépe placených modelek se proto vyskytuje už opravdu dlouho.

Cara Delevigne nejde přehlédnout

Odhadovaný příjem za rok 2022: 31 milionů amerických dolarů

Cara Delevigne patří ke snadno zapamatovatelným modelkám, a to díky svému typickému hustému obočí. Kromě modelingu se Cara věnuje také herectví.

Gigi Hadid se v prostředí modelingu pohybuje od dětství

Odhadovaný příjem za rok 2022: 20 milionů amerických dolarů

Gigi Hadid se v oblasti módy pohybuje již od svých tří let. Za svou kariéru se již pětatřicetkrát objevila na obálce magazínu Vogue, a kromě mol ji můžete spatřit také v celé řadě reklam.

Bella Hadid je nejmladší modelkou v seznamu

Odhadovaný příjem za rok 2022: 19 milionů amerických dolarů

Bella se v žebříčku umístila v těsném závěsu za svou starší sestrou. Bella Hadid je tváří značek Bulgari, Dior Beauty a Tag Heuer a je také nejmladší modelkou v našem seznamu.

Joan Smalls a její přelomová spolupráce s Estee Lauder

Odhadovaný příjem za rok 2022: 19 milionů amerických dolarů

Joan Smalls pochází se slunného Portorika a stala se první latinskoamerickou modelkou, která reprezentovala značku Estee Lauder.

Znáte všechny modelky, jež se umístily v seznamu nejlépe placených za loňský rok?


Zdroj: https://lifestyleug.com/highest-paid-models-in-the-world/

Napsat komentář