Neděle 14.07.2024
Barevné trendy vám zaručí stylové jaro: Objevte odstíny, kterých se nebudete moct nabažit
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Barevné trendy vám zaručí stylové jaro: Objevte odstíny, kterých se nebudete moct nabažit

Jaro je ročním obdobím, které nás nějakým způsobem nutí nosit více barev. A my nejsme vůbec proti! Díky kterým barevným trendům budete rozhodně působit šik?

Spousta z nás si během let vypilovala převážně neutrální šatník, přesto je ale na jaře něco zvláštního, co nás nutí nosit barvy. Že by snad za to mohlo sluníčko a kvetoucí sady?

Máslově žlutá

Jedním z barevných jarních trendů se stává máslově žlutá. Její světle žluté tóny, které jsou o něco málo sytější než krémová žlutá, se tak rychle stávají největším barevným trendem jara 2024. Tohoto odstínu se navíc nemusíte bát. Budete překvapeni, k čemu všemu se hodí!

Firemní šedá

Pokud jste zaregistrovali trend kancelářských sirén, pak si asi dovedete představit, jak firemní šedá vypadá. I když byste mohli namítnout, že šedá není jarní barva, letos nastal ten pravý čas dokázat opak.

Nebesky modrá

Jestli módní přehlídky a trendy na sociálních sítích mají něco společného, pak je to nebeská modrá! Tento barevný trend je s námi sice už od loňského roku, i letos se ale řadí k největším barevným trendům jara.

Mandarinková

Najde se ještě někdo, kdo neslyšel o tom, že se barvou roku stala Peach Fuzz? Letos na jaře dominuje i její sestra, kterou není žádný jiný odstín než mandarinková! Syté tóny této barvy jsou tak oficiálním prohlášením, že zima je rozhodně za námi.

Svěží bílá

Pokud patříte k minimalistům, kteří dbají spíše na neutrální šatník, pak pro vás máme dobrou zprávu – bílá je totiž velkým jarním hitem! Uvidíme ji nejen na šatech, ale i na botách nebo nehtech!

Šalvějově zelená

Samozřejmě nelze opomíjet ani odstín šalvějově zelené. Při pohledu na outfity v tomto tónu chápeme, proč je tato barva tak oblíbená. Je jemná a decentní pro ty, kteří dávají přednost neutrálním odstínům, ale zároveň dost výrazná. Navíc se dá velice snadno kombinovat, takže její přítomnost jistě ocení každý.

A jak jste na tom s barevným jarem vy? Máte nějakou oblíbenou barvu?

Napsat komentář