Neděle 14.07.2024
Co by v zimě nemělo chybět ve vaší kabelce? Nejen balzám na rty nebo kapesníčky
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Co by v zimě nemělo chybět ve vaší kabelce? Nejen balzám na rty nebo kapesníčky

Zima je období, které nemá rád skoro nikdo. Nejen, že je někdy obtížné ustrojit se tak, abychom nevypadali jako sněhuláci, musíme také neustále přemýšlet, zda jsme si nezapomněli dát do kabelky kapesníčky. Co dalšího byste v ní ještě měli mít, protože by se to mohlo hodit?

Rukavice

Rukavice je jedna z věcí, kterou byste v zimě rozhodně neměli postrádat. A proč je mít v kabelce? Znáte to, ráno mrzne, odpoledne je tepleji, tak je nepotřebujete, a kam jinam je odložit než právě do kabelky? Jistě, můžete je šoupnout do kapsy, ale jistě sami uznáte, že je to jen nejlepší způsob, jak rukavice ztratit.

Balzám na rty a krém na ruce

Dovede si představit zimu bez balzámu na rty nebo krému na ruce? Studený zimní vzduch není pro naši pokožku nic příjemného, a tak není na škodu mít při sobě malého oblíbeného pomocníka v přestrojení. Jedná se o povinné vybavení především těch, kteří jsou náchylní k vysušování pleti.

Papírové kapesníčky

Někomu stačí minuta na studeném větru a už se mu spouští rýma. Koneckonců rýma je častým jevem v zimních obdobích. Proto si do své kabelky nezapomeňte přibalit papírové kapesníčky, abyste předešli zbytečnému popotahování, za které nás káraly naše maminky a babičky. A pokud náhodou kapesníček nebudete potřebovat vy, je možné, že se bude hodit třeba vaší kamarádce.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Vitamíny

Patříte mezi ty, kdo často trpí nachlazením, nebo se chcete vyhnout chřipce? Ve vaší kabelka oceníte i přítomnost vitamínů. A ručíme vám, že na jejich užívání určitě nezapomenete. Pokaždé, když otevřete kabelku, si vzpomenete, že si máte jednu pilulku zobnout.

Dezinfekce na ruce

Dezinfekce na ruce je další položkou na vašem kabelkovém seznamu. A to zejména pokud jezdíte často MHD. Stříknutí dezinfekce na ruce po jízdě metrem může pomoci zahnat zimní nachlazení a vyhnout se dalším případným nemocem. Navíc si můžete pořídit takovou, která ve vaší kabelce nebude zbytečně zabírat místo.

Tyto věci by ve vaší zimní výbavě rozhodně neměly chybět. Napadá vás cokoliv dalšího, co by se mohlo hodit v kabelce mít?

Napsat komentář