Neděle 14.07.2024
3 influenceři, kteří vytvořili vlastní značku oblečení #2
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION ONLINE & TECH

3 influenceři, kteří vytvořili vlastní značku oblečení #2

Influencerů, kteří se rozhodli vydat cestou vlastní značky oblečení, není na naší scéně málo. Minulý týden jsme si představili 3 z nich, kterým se to povedlo a setkávají se s úspěchem. Nejsou rozhodně sami. Kdo další se k nim řadí?

ARIETTE (Marketa Frank)

Jednou z věcí, které se musí oblíbené blogerce a youtuberce Marketě Frank nechat, je rozhodně preciznost a smysl pro detail. Její kolekce, která spatřila spatřila světlo světa v srpnu 2021, je toho důkazem. Všechny kousky oblečení odráží Marketinu filozofii a styl – jsou jednoduché, protože v jednoduchosti je krása, nadčasové a snadno kombinovatelné. Jejich benefitem jsou navíc kvalitní přírodní materiály a výroba v etických podmínkách, protože udržitelnost Marketě rozhodně není cizí.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Marketa Frank (@marketafrank)

3v1 (Martina Pártlová, Veronika Arichteva & Nikol Leitgeb)

Čekáte-li tuctový merch doplňující řadu úspěšných videí, vyvedeme vás z omylu. Holky z 3v1 jsou nejen vtipné, ale i kreativní, což může být dost vražedná kombinace. U Martiny, Veroniky a Nikol si můžete být jistí, že vždycky přijdou s něčím, co vás pobaví, a rozhodně byste to nečekali. Je libo třeba KáPézetku? Pokud jde o oblečení, důkazem všeho budiž to, jak často e-shop 3v1 hlásí “vyprodáno”. Bude prdel. Nebo už spíš po celé republice je.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený 3v1 (@3v1ofiko)

Chybí mi kočky (Andrea Kalousová)

Co všechno může vzniknout díky jednomu vtipnému videu z dovolené? Nic? Ale kdeže. Andrea Kalousová díky jednomu takovému videu a hlášce z něj vytvořila celou značku oblečení. Trička, mikiny, spodní prádlo, pyžama, ponožky… Rozhodně je z čeho vybírat a na své si přijdou jak dámy, tak pánové. Peníze z každého nákupu jdou navíc na pomoc potřebným, konkrétně kočičímu Azylu Gaia.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený CHBMK (@chybimikocky)

Co je pro vás nejdůležitější při výběru oblečení?

Napsat komentář