Pátek 1 březen, 2024
Eclectic Grandpa: Módní styl z TikToku, který si zamilují i vaši prarodiče
Fotografie: Unsplash (unsplash.com)
FASHION

Eclectic Grandpa: Módní styl z TikToku, který si zamilují i vaši prarodiče

V době sociálních sítí je zcela běžné, že nové módní trendy se rodí na TikToku i Instagramu. Pokud vaší pozornosti dosud unikal nový fashion styl „Eclectic Grandpa”, nastudujte si následující řádky. Tento styl oblékání totiž osloví i vaše prarodiče a bude kralovat roku 2024.

Chandler Bing by v Eclectic Grandpa stylu zářil

Za typického představitele stylu Eclectic Grandpa, kterému se zpočátku říkalo Grandpa Core, by se dal považovat Chandler Bing a každý průměrný děda. Tajemství tohoto stylu oblékání se totiž skrývá v několika položkách:

  • prošívané vestě
  • manšestrákách
  • pleteném svetru
  • kšiltovce

Kde se tento styl vlastně objevil?

Jak jsme již naznačili v úvodu, za tímto pohodlným stylem oblékání stojí sociální síť TikTok. V jeho prospěch hraje také to, že je genderově neutrální, což je poměrně horké téma v současné společnosti. 

Jak si sestrojit outfit na míru?

Chcete-li aby váš outfit byl nejen moderní, ale také pohodlný a hřejivý, Eclectic Grandpa je přímo pro vás. Než se vydáte nakupovat do second handu, navštivte své prarodiče a společně se podívejte do jejich šatních skříní. Vašeho dědečka jistě potěší, že někdo chce unosit jeho staré svetry, a babička vám s radostí daruje své manšestráky, které si schovávala na památku ještě z minulého století.

Kromě pletených svetrů a volných manšestrových kalhot si svůj outfit můžete samozřejmě obohatit o moderní prvky. Vezměte si například svou oblíbenou kabelku, boty na podpatku, výrazné šperky a podobně. Jen tím, že si k tomuto trendy stylu přidáte prvky, jež jsou pro vás typické, z něj vytvoříte osobitý módní styl, ve kterém se budete cítit příjemně.

Spojte příjemné s užitečným a navštivte dům svých prarodičů. Kromě společného zasednutí k šálku čaje a povídání o životě, nahlédněte společně také do jejich šatních skříní a poproste je o pomoc.


Zdroje:

https://www.elle.cz/moda/modni-trendy/eclectic-grandpa-tiktok-ma-dalsi-trend-jak-na-nej-vam-povi-vas-deda 

https://fashionmagazine.com/style/fashion-trends-2024/ 

Napsat komentář