Středa 22.05.2024
In vs. Out: Které boty jsou trendem jara 2023 a kterým byste měli dát sbohem?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

In vs. Out: Které boty jsou trendem jara 2023 a kterým byste měli dát sbohem?

S prvními slunečními paprsky, které nás probouzejí ze zimního spánku, je samozřejmě čas na obnovu našeho šatníku. Na co se obzvlášť těšíme? Nejnovější trendy v obuvi pro rok 2023 jsou konečně tady a my vám prozradíme, které budou obzvlášť oblíbené a které bohužel ne. Co je IN a co OUT?

Baleríny a slingbacky vs. klasické lodičky

Klasické lodičky můžete na jaro odložit a místo nich zvolit baleríny nebo slingbacky na nízkém podpatku. Jsou velmi pohodlné a elegantní. A i když jste dříve balerínkám nefandili, letos byste jim možná mohli dát šanci. Módní návrháři si dali opravdu záležet, aby této obuvi dodali novou trendovou aktualizaci.

Retro vs. barevné tenisky

Dalším velkým trendem budou retro tenisky. Proto sáhněte do své sbírky bot a vyberte si staré dobré Converse, Vans nebo Adidas. Všechny jsou nejlepším důkazem toho, že každý trend se jednou vrátí. Ideální stylingový partner pro tyto tenisky? Košile s džínami, se sukní nebo šaty – tyto ikonické tenisky dokáží téměř vše. Na rozdíl od pestrobarevných tenisek, které bychom tuto sezónu raději měli nechat vzadu v botníku.

Mokasíny vs. motorkářské boty

Ne nové, ale stále velmi oblíbené – mokasíny. Pokud jde o kombinace, jsou tyto trendy boty skutečným zázrakem a v mžiku vylepší jakýkoli outfit. Ať už do práce, na nákupy, nebo do restaurace – mokasíny se hodí ke všemu, aniž by byly nepohodlné, a jsou přinejmenším stejně elegantní jako boty na podpatku. Motorkářským botám je třeba dát na jaře malou přestávku.

Čtvercová vs. špičatá špička

Influencerky je v těchto dnech nosí pořád – takzvané boty se čtvercovou špičkou jsou protipólem špičatých bot a letos jsou velmi trendy. Výhoda těchto bot? Díky hranaté špičce nevypadají nohy tak dlouhé jako u špičatých, což je opticky prodlužuje. Herečka Emma Roberts, modelka Elsa Hosk a Rosie Huntington-Whiteley jsou absolutními fanynkami těchto trendy bot.

Napsat komentář