Neděle 14.07.2024
Od šperků po rukavice: 6 doplňků, které oživí váš zimní šatník
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Od šperků po rukavice: 6 doplňků, které oživí váš zimní šatník

Skutečnost, že se v zimě musíme teple oblékat, někdy vyvolává dojem, že nosíme po celou sezónu stejnou uniformu. Pokud i vy někdy pociťujete něco podobného, je čas na nezbytné doplňky, které váš zimní look posunou na vyšší úroveň. Jaké to jsou?

Oversized šála

Zvládněte klesající teploty s oversized vlněnou nebo kašmírovou šálou! Šála nadměrné velikosti nošená kolem krku nebo přehozená přes rameno je módním kouskem, který zaručeně nejen okamžitě oživí váš zimní šatník, ale bude také odrazovým můstkem k vaší vytoužené módní kolekci.

Klobouky

S výrazným kloboukem může jít ruku v ruce také teplo a styl. Elegantní pokrývka hlavy vás nejen ochrání před mrazivým větrem, ale dodá vašemu zimnímu kompletu také nádech sofistikovanosti. Experimentujte s různými tvary a materiály, abyste našli dokonalost, která doplní váš osobitý styl, a zároveň dodá vašemu oblečení další vrstvu elegance.

Šperky

Pokud jde o další doplňky, zima je ideální dobou, kdy můžete nechat své šperky vyniknout. Naplňte svůj šatník oslnivými kousky, které dodají okamžitý šmrnc každému outfitu. Rozhodněte se pro nadměrné třpytivé náušnice ve smaragdových tónech, vrstvěte mohutné náhrdelníky v různých délkách, zvolte náramky nebo prsteny zdobené barevnými drahokamy nebo vzory.

Kožené rukavice

Kdo by to byl řekl, že pár krásných rukavic může zimnímu oblečení dodat tak luxusní nádech? Žádný zimní šatník není kompletní bez páru elegantních rukavic. Vaše ruce by v zimě neměly trpět, a proto je udržovat je v teple jednoduše „musíte”. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, jsou rukavice z (umělé) kůže.

Sluneční brýle

Sluneční brýle jsou jedním z nejúžasnějších doplňků v každém šatníku a jejich všestrannost je neomezená. Lze je nosit po celý rok, což z nich činí jednu z nejchytřejších investic. Jste připraveni užít si zimní slunce ve velkém stylu?

Pásek

Nezdá se, že by trend zastrkávání košil do kalhot jakkoliv brzy vymizel. To znamená, že nyní je rozhodně čas investovat do trendy pásku. Jako klasiku byste měli zvolit černou nebo hnědou verzi. Pokud jste si tento doplněk již odškrtli z nákupního seznamu, vyberte si barevný nebo vzorovaný kousek, který bude ladit s vaším stylem.

Pokud chcete tuto zimu nakupovat módu, být v teple, a zároveň vypadat stylově, toto je jen několik skvělých návrhů, jak doplnit a snadno aktualizovat svůj zimní šatník o něco nového, krásného a luxusního. Co si vyberete?

Napsat komentář