Neděle 14.07.2024
Trendy podzimní sezóny: Co by vám nemělo chybět v šatníku?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Trendy podzimní sezóny: Co by vám nemělo chybět v šatníku?

Mezinárodní módní přehlídky nám v posledních dnech představily jedny z nejžhavějších modelů a kreací. Letos na podzim nás čekají zářivé barvy a spousta tvůrčí svobody. Pokud patříte mezi milovníky pouliční módy, je čas na obměnu šatníku! Jakou?

Od kovbojských bot, přes kostýmky až po maxi šaty… málokdy byla sezóna tak rozmanitá jako letos na podzim. Nejsou to však jen zvláštní střihy a vzory, které upoutají pozornost, ale také zářivé barvy. Tento podzim se odpoutáváme od střídmých barev a přineseme do chladnějších měsíců šmrnc.

Neon

Pokud jste si mysleli, že zářivé neonové barvy se nosí jen přes léto, letošní podzimní trendy vás přesvědčí o opaku. Svůj debut hlásí limetkově zelená, která se určitě objeví i v našich ulicích. Pozornost upoutáte zejména kompletní soupravou saka a šortek laděnou do odvážného tónu.

Ztělesnění bohyně

I takto bychom mohli popsat tuto barvu. Bordeaux působí tajemně, a zároveň silně, dodává outfitu sexy nádech, na druhou stranu je překvapivě univerzální. Monochromatický vzhled je tento podzim oblíbený. Záleží jen na vás a vašich preferencích, zda půjde o komplet, nebo různé kousky v podobné barvě. Outfit se stane svůdným, pokud sáhnete po vínovém kabátu. Klasický celočerný outfit se rychle promění v trendy streetstyle.

Think Pink

Tato trendy barva by neměla chybět v žádném ročním období. Fuchsiová je odstín růžové, který zaručeně upoutá pozornost, je stylový a zvedne sebevědomí. Pokud se na podzim cítíte vyčerpaní, tato barva vám okamžitě zlepší náladu. Dlouhé šaty nebo dobře padnoucí kalhotový kostým v tomto odstínu upoutají pozornost každého. Nepotřebujete žádný další kus oblečení s extravagantním střihem – barva promluví sama za sebe!

Hnědá slaví svůj návrat

Hnědá je rozhodně podzimní barva. Lze ji libovolně kombinovat a je bezpečnou volbou pro každou příležitost. I pro klasiky existují různé moderní varianty. Pokud chcete upoutat, můžete s touto barvou kombinovat různé látky a vytvořit tak v outfitu několik vrstev. Stačí jednoduše zkombinovat hnědé kožené kalhoty s plyšovým kabátem a cool vzhled bude zaručen.

Jak bude vypadat váš podzimní šatník?

Napsat komentář