Pondělí 22 duben, 2024
Streetstyle: 5+1 trendů z pařížských ulic, o kterých byste měli vědět
Fotografie: Pexels (pexels.com
FASHION

Streetstyle: 5+1 trendů z pařížských ulic, o kterých byste měli vědět

Pařížský týden módy přinesl mnoho novinek, které se začaly objevovat už i na ulicích hlavního města Francie. Co je „IN“ a jakými trendy bychom se měli inspirovat?

Bílý monochrom

Minulý rok bylo módním trendem oblékání pestrými barvami, v roce 2023 inklinujeme spíše k rezervovanějším odstínům a barvám jako bílá. I když jsou světlé a pastelové barvy stále populární, trendy z pouličního stylu Paříže ukazují, že i bílé monochromatické outfity vypadají skvěle.

“Denim on denim”

Džínový vzhled je asi nikdy nekončícím trendem, avšak tento „hype“ se nyní dostává na vyšší úroveň. Teď se riflovina obléká na riflovinu. Někdy i třikrát. To znamená outfit, ve kterém jsou například džíny kombinovány s topy z rifloviny. A netřeba se bát ani různých doplňků v džínovém vzhledu.

Asymetrické střihy

Hra se siluetami dosahuje svého vrcholu, protože asymetrické střihy jsou absolutním hitem. Můžete například kombinovat asymetrickou midi sukni s košilí a sakem nebo asymetrickou bundičku ke klasickým kalhotám. Důležité u tohoto trendu je asymetrický kousek nosit jen jako zvýraznění k oblečení rovného střihu.

Metalický vzhled

Růžová, zelená nebo fialová? Ne, teď se bude nosit metalíza! Ať už na botách, taškách, nebo kalhotách – metalíza se nyní stává trendy barvou.

Stylingový tip: Metalíza vypadá obzvláště cool v kombinaci s modrou.

Bundičky a trenčkoty v neonových barvách

Tento look kombinuje dva trendy – trenčkoty a neonové barvy. Tato klasika má teď také luxusní upgrade. Kombinace obou trendů činí z trenčkotů a cool bundiček absolutní módní poutač. Směle do toho a nebojte se barev!

Plateau, bombery & Co.

Futuristické návrhy v současnosti odrážejí touhu po pozitivních vizích do budoucnosti. Boty se nosí s extra vysokými podpatky na platformě a bomber bundy mají hrubé ramenní vycpávky. Extravagantní, ale úplně cool.

Co si o těchto trendech myslíte vy?

Napsat komentář