Neděle 14.07.2024
Tyto trendy skandinávské boty chce každý! Máte je už i vy?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Tyto trendy skandinávské boty chce každý! Máte je už i vy?

Žádný outfit se neobejde bez moderních bot. Podtrhnou váš osobní styl a zdůrazní váš šarm. Avšak výběr nesprávných, špinavých, obnošených nebo nekvalitních bot může celý vzhled doslova zničit. Tomu můžete předejít tím, že nebudete bezhlavě kupovat trendy boty od nejlevnějších značek, ale raději se poohlédnete po značkách, které spojují kvalitu se stylem. Až budete příště nakupovat, zaměřte se na tyto 3 typy bot, protože jsou obzvlášť IN…

Boty typu Mary Jane

Vzhled: francouzská elegance, klasika

Hodí se k: tvídovým kompletům, jarním šatům, širokým džínům

Nízká vycházková obuv je na seznamu přání mnoha milovníků módy. Baleríny jsou neuvěřitelně pohodlné a úzký pásek zajišťuje ženský, elegantní vzhled, který lze kontrastovat například s ležérními džíny.

Mokasíny v karamelové

Vzhled: sofistikovaný, elegantní

Hodí se k: kalhotovým kostýmům, džínům, kombinacím ponožek a minisukně

Další elegantní klasikou jsou mokasíny, které by měly být neodmyslitelnou součástí vašeho šatníku. Zatímco v posledních měsících jsme nosili spíše pánské boty s robustní podrážkou, nyní se tyto boty zmenšují a jsou mnohem elegantnější. Při výběru dejte přednost béžovým a karamelovým odstínům.

Dřeváky s přezkami (clogs)

Vzhled: ležérní, boho chic

Hodí se k: kalhotám, maxi šatům, šortkám, mom džínům

Hitem sezóny jsou také dřeváky. Ano, čtete správně. Ačkoli dlouhou dobu byly dřeváky považovány za ekologickou obuv, v posledních letech prošly radikální změnou image a staly se překvapivě cool favority mnoha módních profesionálů. Trend obuvi vstupuje do nového kola a my už jsme také našli dokonalý model. Dřeváky jsou navíc superpohodlné, mají elegantní povrch a některé dokonce kovovou přezku, což z nich dělá všestrannou obuv pro teplejší dny.

Který druh obuvi je vaším favoritem?

Napsat komentář