Pátek 1 březen, 2024
Ultraboost a ZX 22 Boost: Vyberte si model, který bude přesně pro vás
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION SPONZOROVÁNO

Ultraboost a ZX 22 Boost: Vyberte si model, který bude přesně pro vás

Na ulicích se to jen hemží teniskami – naprosto totiž ovládly svět obuvi. A není divu, protože jsou pohodlné, dají se snadno kombinovat téměř s jakýmkoliv outfitem a existuje tolik modelů a variant, že má snad každý možnost být originální. Jak se však v tak široké nabídce zorientovat a vybrat ty pravé?

Značka Adidas se může pyšnit mnoha modely, které si dokázaly získat velkou popularitu. Mezi takové patří i Adidas Ultraboost a Adidas ZX 22 Boost. Jak už napovídá jejich název, tyto modely něco spojuje, zároveň se od sebe však v mnohém liší.

Proč právě „Boost”?

Boost je technologie, díky které se vám vrátí veškerá energie, kterou do pohybu vložíte. To pomáhá například předcházet únavovým zlomeninám a je tak zcela ideální pro sportovní aktivity. Modely Adidas Ultraboost tuto technologii obsahují všechny. U Adidas ZX 22 dejte pozor, že slovo „Boost” mají v názvu jen některé. Pokud tedy vybíráte obuv primárně pro sport, Ultraboost o něco vede.

Fotografie: PRM (prm.com/cz)

Kolik variant je moc variant?

Některé modely existují ve více provedeních než jiné. Pokud jste náročný zákazník, když jde o barvy a střihy, jistě vás nabídkou potěší Adidas Ultraboost. Adidas ZX 22 nabízí variant také několik, je jich však méně.

S čím boty sladit?

Kombinování jednotlivých kousků oblečení, doplňků a bot tak, aby výsledný outfit byl dokonalost sama, je hotová věda. Adidas ZX 22 Boost vám to usnadní, jelikož se skvěle hodí jak teplákovým soupravám a funkčním legínám, tak například džínovým sukním či elegantním trenčkotům. Adidas Ultraboost se kombinují také skvěle, jsou ale přeci jen o něco více vhodné do sportovnějších módních kreací.

Fotografie: PRM (prm.com/cz)

Co když se musím ohlížet na svou peněženku?

Jestliže má váš rozpočet své limity, sáhněte po Adidas ZX 22 Boost, které jsou k dostání za nižší částky. I některé modely Adidas Ultraboost se jim však svými cenami blíží – pohybují se totiž v různých cenových relacích.

Nikdy nezapomínejte, že i obuv by vás měla především bavit – svou funkčností i vzhledem, tak se bavte! A v případě, že vás tyto modely nezaujaly, neváhejte sáhnout po jiných, protože kategorie dámské i pánské boty Adidas jsou jich plné.

Napsat komentář