Středa 22.05.2024
Vrstvený outfit: Jak nosit sukni přes kalhoty?
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION

Vrstvený outfit: Jak nosit sukni přes kalhoty?

Některé trendy se na první pohled zdají být trochu zvláštní. A to nejen kvůli módě Y2K, ale především kvůli ochotě experimentovat. Vhodné pro každého, kdo se chce kreativně rozvíjet. Jak ale tyto dva kousky nejlépe kombinovat? Odpověď na všechny vaše otázky týkající se tohoto módního fenoménu máme pro vás právě tady!

Stejně jako u jiných trendů i zde se vkus odlišuje od jednotlivce k jednotlivci. A právě to dělá tento trend výjimečným a různorodým, protože nikdy neomrzí. Ani při kombinování, ani při hledání inspirace. Abychom vám však poskytli několik tipů, podívali jsme se blíže na outfity módních profesionálů a infuencerů.

Kombinace kontrastů

Téměř vždy funguje kombinace sukně a kalhot, která staví na přiléhavých kalhotách ve spojení s rozšířenou sukní. K tomu se hodí zejména legíny, úzké džíny nebo kalhoty ze síťoviny a krajky. K nim pak vyberete sukni, která má objemnější střih. Nejlépe se zde osvědčí kratší délky – od mini po midi. Doporučujeme džínovinu, kůži a cokoli z pevného materiálu.

Speciální střihy

Pro tento trend jsou ideální zejména sukně s průstřihy nebo rozparky. Tak můžete sukně nosit v každodenním životě, aniž byste odhalovali příliš mnoho kůže nebo se museli neustále ujišťovat, že vám nic nevyčnívá.

Dokonalá velikost

Každý, kdo nakupuje z druhé ruky, určitě zná ten problém, že ne vždy najde svůj vysněný kousek ve správné velikosti. U tohoto trendu však můžete sáhnout i po trochu větší sukni, protože díky dodatečné vrstvě látky vám bude lépe sedět a nesklouzne z boků.

Buďte ochotní experimentovat

Nejlepší tip, který vám můžeme dát, zní: móda žije z experimentování. Pokud si nejste úplně jistí, jestli se nový trend hodí k vašemu stylu nebo vkusu, je dobré ho jednoduše jen vyzkoušet a vytvořit. Porozhlédněte se tedy ve svém šatníku po kouscích, které by se hodily k sukni a kalhotám, a vyzkoušejte je.

Takto nosí tento trend fashionisti

Tón v tónu, sotva si všimnete, že jde o sukni s kalhotami – geniální!

V tomto outfitu i do společnosti.

Cargo kalhoty a plisované sukně – co takhle jít do toho a zkombinovat všechny trendy kousky navzájem?

Aby byl vzhled vhodnější pro každodenní nošení a méně Y2K, je vhodné vsadit na kousky „na míru“.

Máte chuť na trendy vzhled ve stylu barbiecore?

Zaujal vás některý trend, i přes jeho neobvyklost?

Napsat komentář