Středa 22.05.2024
3 plesy, které si nesmíte nechat v březnu ujít
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

3 plesy, které si nesmíte nechat v březnu ujít

Klasická plesová sezóna tradičně probíhá od začátku ledna do konce února. Pokud jste však v tomto období žádný ples nestihli, nezoufejte, jelikož máte možnost předvést vaše taneční kroky na parketu i v březnu. Vytáhněte ze skříní obleky a elegantní šaty, protože nadcházející měsíc bude plný událostí vybízejících k tomu, abyste je vynesli ven! Jaké akce nás čekají? Přinášíme vám pozvánku na jarní plesy, které si nesmíte nechat ujít. Neseďte během březnových sobot doma, vyrazte do společnosti a užijte si prodloužený maraton zábavy…

Ples filmových hvězd

Atmosféra Plesu filmových hvězd vám dodá pocit, že jste se ocitli na červeném koberci, a to i přesto, že jste si nezahráli v žádném filmovém trháku. Oblečte se do elegantních šatů a vykročte do Kulturního domu Petřvald, kde si užijete hvězdný večer s nabitým programem.

Na pódiu vystoupí Elvis Presley revival, který zazpívá nejznámější hity amerického Krále rock’n’rollu. Dále se předvede Jiří Erlebach se svou Hollywood violin show. Na své si přijdou i ti, kteří jsou soutěživí, protože se bude během večera vyhlašovat nejlepší maska večera. Těšit se můžete i na bohatou tombolu, občerstvení, a nebude chybět ani překvapení. Ples filmových hvězd vypukne 4. března.

Přerovský ples

Na Přerovském plese potkáte množství celebrit. Hlavním hostem večera bude imitátor Honza Mlčoch a dále vystoupí slovenská zpěvačka Kristína. Celým večerem vás navíc provede herečka, modelka a moderátorka Eva Decastelo.

Kromě setkání se známými tvářemi se můžete těšit na doprovodný program zážitkové gastronomie, módní přehlídku nebo soutěž o ceny. Pokud nemáte na sobotní večer 11. března naplánovaný program, vydejte se do Přerova za zábavou.

Jarní ples v hotelu Hejtmanský dvůr

Březnovou smršť událostí završí Jarní ples ve Slaném. Hotel Hejtmanský dvůr pořádá akce pravidelně po celý rok, na jaře nevyjímaje. Procvičte si taneční kroky, protože hudební kapela S-BAND vás zaručeně dostane na parket. Dále vystoupí Duo Ježek & Lomička, kteří zahrají na harmoniku a kytaru.

V rámci vstupenky dostanete skleničku uvítacího drinku. Vaše chuťové buňky zase uspokojí raut plný rozmanitých pokrmů. Štěstí můžete vyzkoušet zakoupením tomboly, která bude zahrnovat množství zajímavých a hodnotných cen. Pokud se vám nebude chtít po plese cestovat domů, můžete si v Hejtmanském dvoře zamluvit i ubytování. Nenechejte si ujít jarní akci v sobotu 25. března.

Napsat komentář