Pondělí 22 duben, 2024
4 Netflix novinky, na které se můžete těšit v listopadu
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 Netflix novinky, na které se můžete těšit v listopadu

Říjen plný novinek na Netflixu je téměř za námi a filmoví nadšenci se již nemohou dočkat dobrodružství, které prostřednictvím obrazovek zažijí v následujícím měsíci. Již tradičně pro vás máme seznam aktuálně nejžhavějších Netflix trháků, díky kterým budete mít v listopadu o zábavu postaráno. Jste připraveni?

Blockbuster

Pokud jste se v minulosti rádi dívali na komediální seriál z prostředí nákupního centra Superstore, jistě propadnete i novince s názvem Blockbuster od stejné tvůrkyně – Vanessy Ramos. Tentokrát budete mít možnost sledovat příběhy odehrávající se v prostředí videopůjčovny, ve které má hlavní slovo milovník filmů a snílek Timmy Yoon.

S čím vším se bude muset manažer Timmy potýkat, aby úspěšně rozjel svůj vysněný byznys? Dozvíte se 3. listopadu na Netflixu.

Prostě báječní

Ani následující měsíc nebude na Netflixu chybět novinka z korejské filmografie. Na své si přijdou zejména milovníci módy. Drama Prostě báječní představí nadějné tvůrce, jež si plní svůj sen a snaží se překonávat překážky, kterým jsou v módním průmyslu i životě vystavováni.

Pyo Ji-Eun podílející se na chodu luxusní značky svou práci sice zbožňuje, avšak kvůli vysoké konkurenci se musí velmi snažit, aby se v módním světě i udržela. Naopak retušér fotografií Ji Woo-Min je rodilým talentem, práce ho však příliš nenaplňuje. Jak si mladí tvůrci poradí s překážkami, které jsou jim kladeny na cestě za úspěchem, to zjistíte 4. listopadu.

Slumberland

Pokud si zapnete film Slumberland, zaručujeme vám, že vás čekají dvě hodiny plné dobrodružství. Touto fantasy komedií vás provede dívka Nemo, která s pomocí velkého magického monstra s rohy cestuje do vysněné země, aby našla vzácnou perlu a splnila si díky ní své přání.

Námětem pro film se stal komiks Malý Nemo z počátku 20. století, který byl již jednou díky své popularitě převeden do animovaného seriálového provedení. Zda bude Slumberland neboli Snivokraj stejně úspěšný jako jeho předloha, můžete posoudit 18. listopadu.

Wednesday

Za Halloweenem sice zavřeme oficiálně 1. listopadu dveře, na Netflixu se však této tématice nevyhneme a vrátíme se k ní ještě minimálně jednou na konci měsíce. Tvůrci hororové komedie Wednesday se zaměřili na jednu z hlavních postav populárního amerického filmu Addamsova rodina.

Jak již samotný název seriálu napovídá, půjde o dceru postav Gomeze a Morticie – Wednesday Addams. Ta nastupuje na novou školu a snaží se přijít na kloub prastaré záhadě týkající se jejích rodičů. Během řešení tajemství navíc objevuje své nové nadpřirozené schopnosti. O jaké schopnosti půjde a co se dívka s copánky dozví o své netradiční rodině? Zjistíte v seriálu Wednesday tematicky ve středu 23. listopadu.

Kterou listopadovou novinku na Netflixu si nenecháte ujít?

Napsat komentář