Středa 22.05.2024
3 YouTube kanály, kde letos najdete Vlogmas #3
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN ONLINE & TECH

3 YouTube kanály, kde letos najdete Vlogmas #3

Říká se, že do třetice všeho dobrého. Proto samozřejmě nemůžeme opomenout třetí článek do série o YouTube kanálech, na kterých letos najdete oblíbená Vlogmas videa. První trojici již znáte, druhou také, tak pojďme na třetí…

Flabgee

Eva Šedivá, v online světě už nějaký ten pátek známá jako Flabgee, již dlouhou dobu točí převážně vlogy, a tak není žádným překvapením, že se letos rozhodla pro každodenní videa do série Vlogmas. Rozdíl oproti jejím klasickým videím je právě v každodennosti – obvykle totiž natáčí delší časové úseky, no a samozřejmě v přítomnosti nezaměnitelné vánoční atmosféry.

Terezista

Na YouTube kanálu s názvem Terezista se videa objevují přes 4 roky a jeho majitelka se letos, stejně jako vloni, rozhodla pro každodenní natáčení Vlogmas. Vlogy jsou koneckonců po celý rok tím, čím svůj kanál zásobuje nejvíce.

Luci Greenwich

Lucie Jedličková, vystupující na YouTube pod pseudonymem Luci Greenwich, točí Vlogmas každoročně, nikdy však každý den samostatně, což se letos rozhodla porušit. Její Vlogmas tak poprvé zachycují předvánoční atmosféru každého dne zvlášť.

Víte o nějakém YouTube kanálu s Vlogmas, na který jsme v naší sérii zapomněli?

Napsat komentář