Pátek 1 březen, 2024
Valentýn jako nekomerční svátek: Užijte si letos 14. únor se zamilovaným průvodcem
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

Valentýn jako nekomerční svátek: Užijte si letos 14. únor se zamilovaným průvodcem

Chystáte se své drahé polovičce připravit nezapomenutelný Valentýn, ale máte nouzi o nápady? Inspirujte se naším zamilovaným průvodcem, v němž najdete několik tipů na bezkonkurenční aktivity. A pokud při jejich plánování přidáte i špetku své kreativity a osobitosti, budete zaručeně na letošní svátek všech zamilovaných ještě dlouho a s radostí vzpomínat!

Posnídejte v peřinách

Začněte s valentýnskými oslavami hned na začátku dne a překvapte svou drahou polovičku její oblíbenou snídaní servírovanou přímo v posteli. Tímto gestem zpříjemníte ráno jí i sobě, a navíc si užijete společný relax.

Udělejte si piknik u krbu

K venkovnímu pikniku pod slunečními paprsky nám počasí nepřeje, co si ho ale napodobit doma v teple u krbu? Sedněte si na deku, nalejte skleničku dobrého vína, připravte tapas a užijte si společný čas u praskajícího ohně.

Namalujte společný obraz

Připravte si plátno, barvy a popusťte uzdu své kreativitě. Během malování obrazu si užijete zábavu a možná v sobě ještě naleznete skrytý talent! Jako bonus vám po této aktivitě vznikne dílo, které si můžete vystavit a pokaždé, když ho uvidíte, si vzpomenete na krásný společný moment se svým miláčkem.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Zatančete si

Sestavte si s partnerem playlist oblíbených písniček a užijte si večer plný tance a poslechu těch nejlepších hitů. Nezapomeňte i na tu, která pro vás má hlubší význam nebo hrála na vašem prvním rande a vytvořte si hudbou romantickou atmosféru.

Uvařte si večeři

Láska prochází žaludkem, a pokud je jídlo vášní vás obou, příprava společné večeře může být ideální aktivitou pro valentýnský večer. Uvařte si vaše oblíbené jídlo nebo vyzkoušejte nový recept!

Co podniknete se svou láskou na Valentýna vy?

Napsat komentář