Sobota 20 duben, 2024
BloggersRE se mění na GrapesMag
Fotografie: Pexels (pexels.com)
GRAPESMAG

BloggersRE se mění na GrapesMag

471 unikátních článků, 388 exkluzivních rozhovorů, 2707 příspěvků na Instagramu, 2 e-booky a 1 kniha… Když něco končí, něco jiného začíná. Projekt BloggersRE se loučí, minimálně tak, jak ho znáte. Představujeme GrapesMag, seznamte se!

Na začátku byli dva kamarádi s myšlenkou propojovat, podporovat a edukovat všechny online tvůrce a influencery bez ohledu na to, kolik je sleduje lidí – koncept, který na české a slovenské scéně chyběl. Psal se rok 2016, když se tato myšlenka opravdu začala realizovat – dostala název BloggersRE. Možnost zapojit se měl každý a projekt se rozrostl tak, jak to na počátku nikdo nečekal. Vše završila kniha (NE)JSEM INFLUENCER, která shrnula veškeré důležité informace a vědomosti, které jsme za těch 5 let nastřádali. A tehdy přišel zlom.

Co se mění?

Po letech cítíme, že je čas na změnu. Čas na velký krok vpřed. Již dlouho tvoříme spoustu vlastního unikátního obsahu a chceme, aby to bylo na první pohled patrné. Naše tvorba zkrátka přerostla původní myšlenku projektu.

Všechny naše unikátní články a exkluzivní rozhovory, včetně těch z dřívějška, odteď najdete zde – na novém online magazínu GrapesMag. Chceme přinášet zajímavá témata a novinky, zpovídat lidi, kteří mají co říct, a veškerému našemu obsahu také věnovat větší prostor na našich sociálních sítích.

Co zůstává?

Naše smýšlení o důležitosti podpory a spolupráce se nevytratilo, BloggersRE proto nezmizí úplně. I nadále budeme na Instagramu sdílet příspěvky těch, kdo se rozhodnou použít náš roky zaběhlý hashtag #bloggersre. Nikam nezmizí ani všechno to, co jsme tam zveřejnili doposud. V provozu zůstává také náš e-shop, který si získal stovky spokojených zákazníků a brzy na něm k oblíbeným presetům, stories covers a digitální podobě knihy přibyde konečně také podoba tištěná.

Jak to vše bude vypadat v praxi? Zůstaňte s námi a můžete to sledovat v přímém přenosu. My se těšíme. Těšíte se taky?

Napsat komentář

  • thai bride 02.16.2024 at 12:47

    Pretty! This has been a really wonderful post. Many thanks for providing these details.

  • Morgan Galvan 02.08.2024 at 04:14

    You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!