Neděle 14.07.2024
5 fitness blogů, které byste měli znát #1
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE ONLINE & TECH

5 fitness blogů, které byste měli znát #1

Pohyb je ideální cesta k udržení se v kondici nejen po stránce fyzické, ale i psychické, a obzvláště v této době jej nejeden z nás může mít nedostatek. Víte, u koho se v českém a slovenském rybníčku online světa inspirovat ke cvičení? Čí tvorba by vám rozhodně neměla uniknout?

Lucie Minářová

Markeťačka Lucie Minářová je crossfiterka, vzpěračka a trenérka a na svém blogu, YouTube kanálu, instagramovém profilu či v podcastu The Healthy Tapes se snaží předávat, že zvedání činek nemusí být jen pro kluky a poruchy příjmu potravy nevedou ke spokojenému životu. Jste mezi více než 60 tisíci lidí, kteří Lucii sledují, nebo s tím teprve začnete?

Dewii

Karolína Rathousová vystupuje v online světě pod přezdívkou Dewii, a jak v BloggersRE moc dobře víme, Karolína a Dewii nejsou úplně ty samé osoby – s Dewii jsme si totiž o ní a spoustě témat, která se týkají její tvorby, popovídali v únoru 2018 i v září 2019. Dewii je vystudovaná osobní trenérka a kromě cvičení se věnuje především zdravé stravě a veganství. Už ji sledujete?

Péťa Elblová

Málokdo na české scéně se, co se cvičení týče, může pyšnit takovou popularitou jako Petra Elblová a její cvičební programy. Pokud se toho o osobní trenérce, která je aktivní na svém blogu, YouTube kanálu, instagramovém profilu a má svůj e-book či fitness e-shop, chcete dozvědět více, můžete si přečíst rozhovor s ní na našem webu. Mimochodem, víte, že Péťa před časem světu oznámila, že bude maminkou? Gratulujeme!

Aneta Synková

Aneta Synková se nijak netají tím, že prošla anorexií – popovídala si o tom s námi v lednu 2018 a více se můžete dozvědět například na jejím YouTube kanálu nebo na blogu. Aneta je bojovnice – nyní se věnuje životnímu stylu, tomu skutečně zdravému, studuje výživu, běhá, plave a snaží se především motivovat. Kdy asi Aneta získá 50 tisíc sledujících, když už jí k tomu moc nechybí?

Fit & Fabulous

Andrea Pavelcová je právník na plný úvazek, který ve svém volném čase, dle svých slov, zvedá lidi z gaučů díky projektu FITFAB Strong a učí je přemýšlet o stravě a cvičení ve FitNut akademii. A rozhodně se jí to daří. Když Andy blogovala dva roky a její YouTube kanál byl v začátcích, psal se květen 2018 a my jsme ji trochu vyzpovídali. Jste mezi desítkami tisíc lidí, kteří Andy sledují?

Kde čerpáte inspiraci ke cvičení vy?

Napsat komentář