Středa 22.05.2024
Čím potěšit svou maminku? 5+1 skvělých tipů na dárky ke Dni matek
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE

Čím potěšit svou maminku? 5+1 skvělých tipů na dárky ke Dni matek

Druhou květnovou neděli se naskytne jedinečná příležitost poděkovat osobě, která nám dala život. Oslavíme totiž Den matek. Nezapomeňte 14. května na své maminky a překvapte je pěkným dárkem. Nevíte si rady, s čím konkrétně byste jim udělali radost? Máme pro vás několik tipů…

Květinové předplatné

Pokud jste i vy toho názoru, že si maminka zaslouží dostávat květiny nejen ke Dni matek, ale mnohem častěji, obdarujte ji poukazem na květinové předplatné. Stačí pouze vybrat oblíbené květinářství, které tuto službu nabízí, časový interval, v jakém bude obdarovaná osoba květiny dostávat, a nahlásit adresu, kam chcete voňavý pugét doručit. Květinovým předplatným vykouzlíte mamince úsměv na tváři hned několikrát do roka.

Děkovná kniha

Svou vděčnost můžete mamince vyjádřit prostřednictvím vlastního textu v knize. Staňte se vy sami autory a vyjádřete své myšlenky prostřednictvím slov napsaných na jednotlivých stránkách. Tímto originálním dárkem svou maminku jistě potěšíte a věnujete jí něco, k čemu se bude ráda opakovaně vracet.

Vitamíny pro ženy

Každá žena touží zpomalit stárnutí a být stále fit a svěží, proto darujte své mamince zdraví a krásu. Každý sáček La Daumé obsahuje spektrum vitamínů sestavené speciálně pro ženy. Najdete v něm kolagen, probiotika, prebiotika, vitamín C, ale i kyselinu hyaluronovou a koenzym Q10.

Kosmetický balíček

Setem oblíbené kosmetiky potěšíte každou maminku, která o sebe ráda pečuje. Pokud si nevíte s výběrem rady, sáhněte po již předpřipravených balíčcích, díky kterým bude mít maminka možnost otestovat nové produkty, které chtěla vždy vyzkoušet, ale neměla k tomu příležitost.

Kvalitní čokoláda

Víte, že si maminka příliš nepotrpí na květiny nebo velké dary, ale i přesto jí chcete vyjádřit svou vděčnost malým gestem? Vyberte tabulku luxusní čokolády vyrobenou přímo PRO NI. Jemná tmavá čokoláda s vanilkou a plátky růže obsahuje 70 % kakaa a 100 % lásky.

Společný čas

Vymyslete mamince ke Dni matek program na míru. Vyrazte spolu na piknik, udělejte si celodenní výlet nebo navštivte muzeum, kino či divadlo, dejte si dobrý oběd v restauraci a oslavte tento slavnostní den skleničkou šampaňského. Vlastní čas je totiž nejcennějším a nejvděčnějším darem, který můžete někomu věnovat.

Čím letos plánujete obdarovat svou maminku vy?

Napsat komentář