Neděle 14.07.2024
Pro někoho zbytečnost, pro jiného nutnost aneb Více než 7 tipů na diáře, které musíte mít
Fotografie: Pexes (pexels.com)
LIFESTYLE

Pro někoho zbytečnost, pro jiného nutnost aneb Více než 7 tipů na diáře, které musíte mít

Pokud patříte k lidem, kteří mají rádi vše zorganizované a přesně naplánované, kteří tu a tam zapomínají, a proto je pro ně dobré si věci někam zapsat, pak je tento článek něco pro vás. Lépe řečeno, diář je něco pro vás. I ve vašem případě platí staré známé pravidlo, že co si nezapíšete, jako by ani neexistovalo?

Známe to. Přesně k tomu drtivá většina z nás používá diář. Je to skvělá věc, pokud chcete mít vše pod kontrolou, nechcete na nic zapomenout nebo si jednoduše rádi poznamenáváte některé své myšlenky či postřehy.

Výběr správného diáře může být někdy více než náročný. Každý diář má něco do sebe, naprostá většina diářů je velmi poutavá a výběr je opravdu široký. Chápeme, že i vy byste si nejraději koupili alespoň 5 nebo více diářů, protože si opravdu nemůžete vybrat. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších a nejzajímavějších diářů pro rok 2021. Ať už jste teenager, student, maminka, sportovec, učitel, nebo kdokoli jiný – možná právě zde najdete ten, který bude přesně pro vás.

Som Idealista: Diár 2021 

Mezi TOP diáře rozhodně patří diář Som Idealista, který ani letos nezklamal. Pokud jste milovníky různých povzbudivých a motivačních textů či citátů, je tento diář určen právě vám. Navíc se do tohoto diáře můžete klidně rozepsat, protože je v něm mimo jiné i velký prostor pro jakékoliv poznámky. A jestliže si chcete udržet pozitivní mysl po celý rok, tento diář vám to umožní.

Fitness diár® 2021

Pokud se na začátku roku nemůžete rozjet a potřebujete nakopnout, tento diář je k tomu přímo určený. Najdete v něm mimo jiné návod, jak začít jíst zdravěji, a jestli vám dochází inspirace na jídla, i z této oblasti se tu něco najde. A abyste si všechno to jídlo nějak vynahradili, obsahuje tento diář také hromadu cviků a na zabití dlouhé chvíle i omalovánky. Takže pokud jste se našli v tom, co je napsáno výše, rozhodně se na tento diář podívejte.

Diár pre mamu 2021

Již na první pohled krásný diář určený pro maminky, opravdu dobře organizovaný. Kromě toho, že má dostatek místa na psaní vlastních inspirací nebo poznámek, obsahuje tento diář také přesný přehled prázdnin nebo základní informace o sobě a dětech, jako je krevní skupina, výška, váha atd. Najdete zde dokonce i rozvrhy hodin vašich dětí, takže opravdu nezapomenete, až jim skončí vyučování. A aby toho nebylo málo, je tu i místo, kam si můžete zapisovat hlášky svých dětí. Milé. Tento diář doporučujeme všem maminkám. V některých e-shopech je sice vyprodaný, ale třeba budete mít ještě štěstí a někde ho seženete. No, není divu, tento diář vypadá opravdu skvěle.

Pedagogický diář alebo zápisník

Každý pedagog s námi bude souhlasit, když řekneme, že diář je opravdu velkým pomocníkem. Ať už jde o zapisování různých poznámek, úkolů, postřehů, termínů testů nebo čehokoli jiného – učitelé toho mají nad hlavu a diář jim pomáhá na nic nezapomenout. V knihkupectvích nebo na e-shopech je velký výběr učitelských diářů, takže je dobré vybrat si takový, který bude vyhovovat právě vám. A kromě diářů můžete najít i různé pedagogické zápisníky, které mají spoustu místa na psaní.

Školní motivační diář

Pokud jste student, zaručujeme vám, že studentský diář pro vás může být při studiu opravdu dobrým nástrojem. Nejenže vám neunikne žádná písemka nebo test, ale najdete v něm také rozvrh hodin a v některých diářích dokonce i několik stránek v podobě „taháků” – ať už z matematiky, fyziky, nebo cizích jazyků. Záleží na každém studentovi, který diář si vybere a který mu padne do oka. Zde je školní diář, který obsahuje i několik zajímavých myšlenek, které vás budou motivovat k tomu, abyste školní rok zvládli. Samozřejmě je dobré si takový diář pořídit už na začátku školního roku.

Kapesní diáře

Ne všichni z nás mají rádi velké diáře. Někteří lidé jednoduše nepotřebují tolik místa na psaní, stačí jim jedno malé okénko nebo řádek, kam si zapíší důležitou událost nebo něco, na co by jednoduše neměli zapomenout. A proto se také vyrábí něco jako kapesní diáře. Jsou maličké, roztomilé a praktické – vejdou se všude.

Další zajímavé diáře

Nelze nezmínit ani další zajímavé diáře známých osobností jako je Rok podľa Dary 2021, který je pokračováním úspěšné diářové série. Zajímavostí je, že v něm najdete, mimo jiné, recepty nebo zajímavé myšlenky.

Dalším zajímavým diářem v krásných nude barvách a s opravdu jedinečným designem, který potěší vaše oči, je diář Dominiky Šťovíčkové z Instagramu známé jako Mama Domisha. Součástí každého diáře je také pravítko, které slouží jako záložka. Praktické.

Diář 21 HONEYLICIOUS od Veroniky Biasiol je také jedním ze zajímavých deníků. Obsahuje 7 různých druhů samolepek, to do listy, roční plánovače, různé inspirativní citáty, myšlenky, poznámky, ilustrace a mnoho dalšího.

Pokud jste se dostali až na konec tohoto článku, doufáme, že jsme vám alespoň trochu pomohli a inspirovali vás při výběru toho správného diáře. A pokud jsme se náhodou netrefili do vašeho vkusu, doufáme, že najdete takový, který vám „sedne”.

Napsat komentář