Středa 22.05.2024
Stále nemáte svůj diář? Nechte se inspirovat!
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE

Stále nemáte svůj diář? Nechte se inspirovat!

Leden se pomalu chýlí ke konci a my musíme přiznat, že dny opravdu utíkají příliš rychle. Přesto ještě není pozdě začít je plánovat a vytvářet si tak vzpomínky na další nezapomenutelný rok. Možná už máte diář, který nemůžete pustit z ruky. Není tomu tak? Dáme vám několik tipů, ze kterých si určitě vyberete!

Doller

Klasické a s jednoduchým designem. Tyto diáře jsou týdenní, a co je asi nejdůležitější – nedatované. Pokud tedy máte rádi pořádek a organizování věcí po svém, je to diář právě pro vás. Co se týče barevných variant, je k dispozici v růžové, černé a hnědé. Cena diáře se pohybuje kolem 16-19 €, tedy 400-500 Kč. Uvnitř najdete také prázdné stránky, kde máte prostor pro svou kreativitu nebo také roční či měsíční přehled a mnoho dalšího. Další výhodou je i to, že tento produkt je české výroby, takže mimo jiné podpoříte lokální značku.

Moleskine

Říká vám to něco? Určitě tuto značku znáte, protože je téměř ekvivalentem slova zápisník. Možná není pro každého, ale spousta lidí ho miluje. Hlavně pro široký výběru diářů, zápisníků nebo sešitů. Obrovským plusem je především jeho velikost. Najdete zde velké, malé, střední, denní, týdenní i měsíční. Černé nebo barevné… je z čeho vybírat. Také design je jednoduchý a praktický, avšak cena se liší v závislosti na velikosti diáře. Každopádně pokud ho vyzkoušíte, možná se stane i vaším oblíbencem.

Žurnál

Jsme zpět u lokální značky, ale tentokrát ji mají na svědomí Slováci. Tento diář je minimalistický, vyrobený z velké části ručně a z velmi kvalitních materiálů. Přestože je rozdělen pouze na roční a půlroční, můžete si vybrat z datovaných i nedatovaných. Stránky jsou navrženy tak, že jeden týden je na jedné dvoustraně. Je věnován seberozvoji, a proto je také motivační. Cena je vzhledem k výrobě také trochu vyšší, ale myslíme si, že zcela odpovídá kvalitě. Tak co, jdete do toho?

Papelier

Pokud jste si zamilovali ruční práci a milujete pestré barvy, našli jste mezi diáři spřízněnou duši. Na světě je spousta šikovných lidí a autorka těchto pokladů mezi ně jednoznačně patří. Kromě diářů najdete na e-shopu také scrapbooky a nebudete litovat. Jsou týdenní, a hlavně s československými jmény a seznamem státních svátků. Velmi pěkně zpracované stránky a krásné živé obálky vás přesvědčí, uvidíte. Cena se pohybuje kolem 20 €, ale pokud si potrpíte na detaily, nebude to takový problém.

Celý rok je před vámi a záleží jen na vás, jaký si ho uděláte. Inspirovali jste se a vybrali si svého společníka pro seberozvoj, vzpomínky nebo jen obyčejné poznámky a plány? Ať už jste našli toho pravého, nebo ne, stále se můžete spolehnout na obyčejný čistý zápisník nebo poznámky v mobilu. Kreativitě se meze nekladou!

Napsat komentář