Neděle 14.07.2024
4 aplikace, které vám pomohou v osobním rozvoji
Fotografie: Pexels (pexels.com)
ONLINE & TECH

4 aplikace, které vám pomohou v osobním rozvoji

Většina z nás má chytrý telefon a tráví na něm několik hodin denně. Někdo samozřejmě mobil nutně potřebuje ke své práci a prostě se bez něj neobejde, ale ne všichni jsou v této pozici. Jak využít mobilní aplikace co nejefektivněji a neztrácet zbytečně svůj čas?

Fabulous Daily Routine Planner

Tato aplikace má velice kladné hodnocení a je opravdu skvělá pro lidi, kteří si za něčím jdou. Její plná verze je placená, ale existuje také bezplatná varianta s omezenými funkcemi. V aplikaci si můžete nastavit, aby vám připomínala, kdy pít vodu a ať se soustředíte na své sny. Zajímavé je, že když tyhle upozornění začnete ignorovat a později aplikaci otevřete, zeptá se vás, jaký je důvod, proč jste přestali, a motivuje vás, ať se nezastavujete a pokračujete dál. Najdete v ní také spoustu zajímavých článku, které vám pomohou zlepšit svůj život.

Manifest law of attraction

Tuto aplikaci doporučujeme. Nastavíte si svůj profil, kde uvedete, jaký je váš cíl a co všechno chcete dokázat. V dalším kroku „afirmace“ si vložíte věty, které vás nabudí a inspirují a potom si uděláte nástěnku vizí, kam si dáte fotky svých cílů. Aplikace se vám bude každý den připomínat, abyste nezapomněli a přečetli si vše, co jste do ní vložili. Díky tomu se každý den uvidíte tam, kde chcete.

Relax meditation

Při plnění svých snů a soustředění na ně je důležité umět i odpočívat. Ne vždy je to tak lehké, jak se zdá, a někdy je zkrátka důležité vypnout a prostě relaxovat. Takže si napusťte vanu, dejte si tu nejvoňavější pěnu do koupele, zapalte si svíčky a zapněte aplikaci. Když ji otevřete, můžete si nastavit různé zvuky jako například moře a k tomu déšť nebo praskající dřevo. Záleží jen na vás, co vás uklidňuje a co si vyberete. Když si to pustíte večer před spaním a zavřete na chvilku oči, můžete si představovat, jako byste na tom místě právě byli.

Cvičení na 30 dnů

Patříte k těm lidem, kteří chtějí urputně začít cvičit, ale fitness vidí možná tak na fotce? To, že na fitko nemáte možná ani moc čas, neznamená, že nemůžete cvičit doma nebo se o to aspoň pokusit. Zkuste tuhle 30denní challenge a uvidíte, že alespoň mírný náznak změny postřehnete. Chce to pevnou vůli vydržet, protože občas i přes veškeré snažení nemůžete. V appce si samozřejmě nastavíte svůj profil a poté si vyberete svoji výzvu a obtížnost cvičení. Tohle každopádně není cvičení jako ve fitku s trenérkou, ale na začátek je skvělé, pokud do toho chcete jít.

Když už mobil využíváme tak často, nebylo by na škodu toho nějak využít ve svůj prospěch. Udělejte první krok a plňte si sny i za pochodu do práce. Jakými aplikacemi neztrácíte čas vy?

Napsat komentář