Neděle 14.07.2024
5 fitness blogů, které byste měli znát #3
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE ONLINE & TECH

5 fitness blogů, které byste měli znát #3

Únor ve znamení fitness blogů! Před 14 dny jsme vám představili pětici online tvůrců, kterým cvičení rozhodně není cizí, minulý týden jsme tuto pětici doplnili a dnes v tom budeme pokračovat, abychom naši sérii zakončili, jak se sluší a patří. Čí tvorba by vám na cestě k vysněné postavě a zdravému životnímu stylu rozhodně neměla uniknout?

Zuzana Kardos

Na první pohled něžná blondýnka, která se ale už několik let věnuje BIKINI fitness a na kontě má nejen účast na nespočtu mezinárodních soutěží, ale i titul mistryně Evropy či vicemistryně světa. U Zuzky najdete tréninkové plány nebo vlastní kolekci oblečení a pomůcek pro cvičení a na jejím YouTube kanálu nově několik videí. Dokáže vás Zuzka namotivovat stejně jako 193 tisíc lidí, kteří ji sledují?

Tatiana Žideková

Je pravděpodobné, že ačkoliv Tatianu třeba nesledujete, už jste o ní někdy alespoň slyšeli – tahle influencerka je totiž poměrně známá nejen na sociálních sítích, kde ji sleduje přes 200 tisíc lidí, ale i v médiích. Takhle fit maminka malé dcerky Vanesky může být jednoznačně velkou inspirací a motivací. Tak schválně, kdo z vás ji už také sleduje?

Veronika Šimíčková

Veronika a její přítel Jarda se zaměřují na cvičení a zdravý životní styl celkově – sestavují jídelníčky, tréninkové plány a dělají i individuální tréninky v Brně. Když si rozkliknete odkaz v biu na Verčině Instagramu, můžete nalézt spoustu videí na YouTube, článků, a dokonce také vlastní řadu posilovacích gum na zadek a stehna. Je to teprve pár týdnů, co Veronika porodila dcerku Melanii, nyní sama sebe motivuje a chystá se vrátit zpátky do formy. Přidáte se k ní?

David Pártl

Od té doby, co jsme s Davidem Pártlem dělali rozhovor pro náš web, uběhl už nějaký ten pátek – 2 roky, abychom to upřesnili. Cvičení bylo jeho láskou ale už tehdy a je tomu tak dodnes. Z vystudovaného učitele je osobní trenér, jehož vypracovanou postavu by mu jistě leckdo mohl závidět. Už Davida sledujete, stejně jako dalších bezmála 60 tisíc lidí?

Veronika Duží

Tahle slečna bezpochyby jasně dokazuje to, že měřítkem úspěchu rozhodně není počet sledujících na Instagramu. Veronika nabízí výživové plány, coaching i osobní tréninky, má vlastní blog, články na Blesk pro ženy, nahrává podcast a byla hostem také ve známých podcastech svých “kolegyň”. Zasloužila by si mnohem více sledujících, co říkáte?

Víte o nějakých fitness tvůrcích, které jsme v naší sérii zapomněli zmínit?

Napsat komentář