Neděle 14.07.2024
Lze mít zpevněné svaly za pouhých 7 dní? Podle fitness trenérek April Han nebo Lilly Sabri ano
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE ONLINE & TECH

Lze mít zpevněné svaly za pouhých 7 dní? Podle fitness trenérek April Han nebo Lilly Sabri ano

Toužíte po zpevněné postavě bez chybičky i během zimy nebo byste rádi na poslední chvíli utekli před sychravým počasím na pláž, ale moc času vám na přípravu do plavek nezbývá? Není problém. Vybrali jsme pro vás videa, díky kterým procvičíte všechny problematické partie a získáte postavu snů již za 7 dní. Jste připraveni začít?

Štíhlá stehna s April Han

Pokud si vyhradíte každý den 10 minut času na několik jednoduchých cviků, získáte za týden štíhlejší stehna, a to se vyplatí. Nebudete potřebovat žádné speciální náčiní, pouze pevnou vůli a chuť se hýbat. April Han vám předá triky, díky nimž se nebudete muset denně dřít v posilovně na strojích nebo začínat pravidelně běhat, a přesto budete vypadat skvěle.  

Zbavte se břišního tuku s Lucy Wyndham-Read

Ke cvičení s Lucy Wyndham-Read nepotřebujete ani karimatku – veškeré cviky totiž budete dělat ve stoje. Celkem 7 minut po dobu 7 dnů a tělo vám poděkuje, jelikož se zbavíte nejen břišního tuku, ale také viscerálního, který se usazuje na orgánech. Tímto rychlým intenzivním cvičením zpevníte střed těla, vytvarujete si pas a podpoříte své zdraví.

Zpevnění paží s Lilly Sabri

Jednou z nejvíce opomíjených částí při cvičení jsou, zejména u žen, ruce. Dejte stopku povislým a slabým pažím. S videem od Lilly Sabri bude posilování zábava, a navíc vám i v rychlosti uteče. Stačí pouhých 6 minut denně a za týden se již budete cítit mnohem sebevědoměji. Cvičením paží se nejen zbavíte přebytečného tuku, ale také zlepšíte svůj postoj a budete silnější.

Pokud stojíte o ještě víc tipů a máte chuť pořádně zabrat, podívejte se na další 4 YouTube kanály, které vás dostanou do formy. Kdy začnete s týdenní cvičící výzvou vy?

Napsat komentář