Neděle 14 duben, 2024
5 maminek influencerek, které byste určitě měli sledovat
Fotografie: Pexels (pexels.com)
ONLINE & TECH

5 maminek influencerek, které byste určitě měli sledovat

Být influencerkou, a zároveň i maminkou na plný úvazek? Nemožné? Ne pro naše holky z Česka a Slovenska. Možná už některé z následujících hrdinek sledujete, a pokud ne, snad pro vás budou praktickou inspirací…

@natinstablog

Natálii známe jako extravagantní a veselou dámu s velmi kreativními outfity. Nedávno se také ona stala maminkou, má malého syna Mattea. Stane se i z něj malý influencer, milovník pizzy a duhových barev jako jeho maminka?

@thesikls

Kamila a její tři kluci jsou neuvěřitelně inspirativní rodina. Dobrodružství a objevování je jejich vášní a rozhodně se tím netají. Kočovná rodina z České republiky se momentálně ukrývá na Bali. Krásné snímky a užitečné rady sdílejí také formou vlogů.

@zuzstories

Zuzčin profil si určitě zamilujete, a to nejen pokud hledáte inspiraci, jak žít s dětmi udržitelným způsobem. Kromě zajímavých tipů a triků si u ní můžete přečíst i příspěvky o mateřství s malým Eliášem.

@laulau_blogger

Na krásu a péči o sebe by nemělo zapomínat, ani když se žena stane maminkou. Své o tom ví i Laura, mladá maminka malé Luny.

@lillymarvanova

Krásné tělo po porodu může mít každá maminka. Osobní trenérka na mateřské dovolené Lily je toho názorným příkladem.

Napsat komentář