Pátek 1 březen, 2024
Neotřelé tipy, moderní umění i etiketa 21. století: 3 YouTube kanály, u kterých můžete trávit dlouhé zimní večery
Fotografie: Pexels (pexels.com)
ONLINE & TECH

Neotřelé tipy, moderní umění i etiketa 21. století: 3 YouTube kanály, u kterých můžete trávit dlouhé zimní večery

Láká vás během dlouhých zimních večerů zalézt pod peřinu a dopřát si Netflix & chill? Co takhle Netflix vyměnit za YouTube a místo sledování oblíbeného seriálu, který již stejně znáte nazpaměť, si pustit video, které rozšíří vaše obzory, a třeba se i něco nového naučit?

Jak se stát dokonalým hostitelem? Poradí vám Rajiv

Třímá ve vás trochu Monica z Přátel a rádi si k sobě domů zvete návštěvy, které hostíte a bavíte? Aby byl váš servis na špičkové úrovni, naplánujte si večer s Rajivem. Rajiv Surendra vás naučí, jak být ve 21. století dokonalými hostiteli, a pochytíte od něj také řadu dalších triků.

Držte se toho, co zaznělo ve filmu Kingsman z úst charismatického Colina Firtha: „Manners maketh man.“ Jsou to právě způsoby, které za nás ve společnosti mluví. Přestože ve 21. století se občas může zdát, že pravidla a etiketa zůstaly v minulosti, Rajiv vám ukáže, že na dodržování pravidel etikety záleží.

Víte, jak správně venčit psa? Jak využít čas strávený s vašimi milovanými na maximum? Proč hezké věci používat každý den a nešetřit si je pouze na speciální příležitosti? Dovolte Rajivovi, aby proměnil váš pohled na každodenní život. Uvidíte, že jeho doporučení změní váš život k lepšímu a udělají z vás spokojenějšího a šťastnějšího člověka.

Naučte se malovat jako slavní malíři a zorientujte se v moderním umění

Chtěli byste, aby vaši stěnu v obývacím pokoji zdobil obraz od Jacksona Pollocka? Nemusíte k tomu vybrat veškeré své životní úspory. Místo toho začněte sledovat oficiální YouTube kanál populárního newyorského muzea MoMA.

Čeká na vás hotový příval nových informací. V rámci segmentu Behind the scenes nahlédnete za oponu a dozvíte spoustu zajímavých věcí, pod vedením Coreyho D’Augustina se naučíte řadu malířských a dalších tvůrčích technik a samozřejmě se budete moci podívat i na samotné sbírky umění a výstavy.

Probuďte v sobě kreativce a ponořte se naplno do světa umění.

Dovednosti a znalosti, které je skvělé si osvojit co nejdříve

Pokud často trávíte čas na Instagramu a TikToku, možná jste již narazili na sympatického Sidneyho (sidneyraz), který svá videa začíná větou: „Here’s Something I Didn’t Know Until I Was In My 30s…“

Mnoho věcí, které objevil až po třicítce, je praktické osvojit si co nejdříve. Díky Sidneymu se například dozvíte, proč byste neměli vyhazovat staré koště, jak si vychutnat domácí popcorn z mikrovlnky a nenarazit na nevypukanou kukuřici, nebo například jak nejlépe ohřát starou pizzu, aby chutnala jako právě přinesená z pizzerie.

Jakmile začnete sledovat Sidneyho kanál, váš život již nikdy nebude stejný, ale mnohem jednodušší.

Napsat komentář