Pondělí 22 duben, 2024
3 YouTube kanály, kde letos najdete Vlogmas #1
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN ONLINE & TECH

3 YouTube kanály, kde letos najdete Vlogmas #1

Znáte Vlogmas? Oblíbený formát, který každý rok během adventu ovládne kanály nespočtu youtuberů, je opět tady. Vlogy se všeobecně těší velké popularitě, a ty s kouzlem předvánočního času ještě o to víc. Na kterých českých a slovenských YouTube kanálech letos Vlogmas najdete?

Aprés-chic

Valentýna Procházková známá pod značkou Aprés-chic má dva úspěšné podcasty – jeden svůj vlastní a druhý se svou nejlepší kamarádkou Nelou, instagramový profil a v neposlední řadě YouTube kanál. Právě tam se letos rozhodla publikovat každý den nové video v rámci Vlogmas.

Kateřina Kladivová

Kateřina Kladivová točí v poslední době na svůj YouTube kanál převážně vlogy, není proto žádným překvapením, že se rozhodla předvánoční dobu využít pro Vlogmas. Věříme, že její každodenní vánoční videa budou stejně oblíbená jako videa ze stavění a zabydlování domečku, která si u jejích odběratelů získala velkou popularitu.

Hanneton Monde

Aneta Chroustová vystupující na YouTube jako Hanneton Monde se na svém YouTube kanálu vlogům velice aktivně věnuje od léta, kdy se přestěhovala do Prahy a začala se svými odběrateli sdílet zařizování svého nového bytu. Není divu, že u ní letos najdeme každodenní Vlogmas.

Máte rádi Vlogmas? Na kterých YouTube kanálech je sledujete vy?

Napsat komentář