Neděle 14.07.2024
Fombré manikúra je spojením dvou trendů, které dobře znáte
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Fombré manikúra je spojením dvou trendů, které dobře znáte

Spojení dvou výrazných trendů může někdy vést ke kýčovité katastrofě, jindy k nové estetické úrovni. Důkazem je nehtový trend, který se aktuálně dere do popředí – fombré. Jak vznikl, v čem spočívá a proč mu věnovat pozornost?

Co je fombré manikúra?

Fombré manikúra kombinuje dva dosud nejoblíbenější letošní nehtové trendy – francouzskou manikúru a ombré. Stojí za nimi slavná manikérka Harriet Westmoreland. S nápadem na fombré přišla především kvůli svým klientkám. Některé z nich totiž toužily po ombré, ale na tento design neměly dostatek odvahy. A tak se Harriet rozhodla vzít to nejlepší z francouzské a ombré manikúry a spojit to dohromady.

Design, který si zamiluje každý

Tato hybridní manikúra nehtům mimořádně lichotí. Je zářivá a lesklá a oblíbí si ji i ti, kteří sázeli na glazed donut po vzoru Hailey Bieber. Fombré nehty totiž zachycují světlo, čímž vytváří superlesklý odraz a působí hydratovaným a svěžím dojmem. A to je to, co se většině žen líbí. Kromě toho fombré působí nejen minimalisticky, ale také velice moderně a luxusně. Další velké plus je, že se tento vzhled hodí na všechny délky a tvary nehtů.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: NEHTOVÝM TRENDŮM BUDE V LÉTĚ VÉVODIT ODSTÍN INSPIROVANÝ JÍDLEM

Vzhled sází na jemné barvy

Fombré nehty se těší popularitě i proto, že využívají barvy, které jsou jemné a průhledné. Pokud byste se rozhodli tento typ designu vyzkoušet, sázejte tedy na mléčně bílou, broskvovou nebo růžovou. Nezapomínejte, že by laky na nehty měly být zároveň průhledné. Pokud se rozhodnete pro fombré svépomocí v pohodlí domova, vyhněte se hutným vrstvám.

Vyzkoušíte fombré manikúru i vy?

Napsat komentář