Neděle 14.07.2024
Je zlatavá a neuvěřitelně trendy: Medová blond je barva vlasů, která sluší všem
Fotografie: Pexels (pexels.com)
BEAUTY

Je zlatavá a neuvěřitelně trendy: Medová blond je barva vlasů, která sluší všem

Medová blond byla oblíbenou barvou vlasů již v minulosti a očekává se, že jí bude i v letošním roce. Tato barva kombinuje teplé zlatavé tóny se světlejšími blond odstíny a vytváří přirozený, sluncem políbený vzhled, který se hodí k mnoha odstínům pleti. Co dalšího byste o medové blond měli vědět?

Medová blond jako další vlasový trend

Medová blond barva vlasů se oficiálně stala novým vlasovým trendem pro rok 2024. Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli chcete jít do chladných, nebo teplých odstínů blond, pak je naprostým ideálem. Kombinuje totiž oba tóny. Tím získáte prvky hřejivosti, bohatosti, přirozené atraktivity a všestrannosti. A krom toho je tato barva nenáročná na údržbu.

Medovou blond získáte řadu výhod

Teplé zlatavé tóny vlasů jsou oblíbené z mnoha důvodů. Nabízí několik vlastností, pro které si i medovou blond naprosto zamilujete. Které to jsou?

Přirozeně vypadající lesk

Medová blond napodobuje lesk zdravých, sluncem políbených vlasů a vytváří zářivý a přirozený vzhled. Jelikož tyto tóny dodávají vlasům teplo a živost, vaše hříva pak vypadá zdravě a opečovávaně.

Všestrannost

Na medové blond je skvělé, že lichotí široké škále odstínů pleti a textur vlasů. Zlaté tóny této barvy jsou univerzální, takže je lze upravit tak, aby ladily k různým podtónům.

Mladistvý a rozjasňující účinek

Teplé tóny mohou rozjasnit obličej a dodat mu mladistvý vzhled. Často dodávají teplo a rozměr, což váš obličej zjemní a pozvedne celkový vzhled.

Nenáročnost na údržbu

V závislosti na použité technice barvení, například balayage nebo ombré, mohou být teplé zlaté tóny nenáročné na údržbu a kadeřnický salón tak nemusíte navštěvovat příliš často.

Vylepšený rozměr

Zlaté tóny dodávají vlasům hloubku a rozměr, zejména v kombinaci s tmavšími nebo světlejšími odstíny. Díky tomuto vícerozměrnému efektu mohou vlasy vypadat plnější a strukturovanější.

Medovou blond si oblíbila řada celebrit

Beyoncé, Jennifer Aniston, Blake Lively, Gigi Hadid, Margot Robbie a Jennifer Lawrence. To vše jsou celebrity, které si zamilovaly medově blond vlasy. A právě tyto ženy svým přirozeně vypadajícím vzhledem inspirovaly své fanoušky a ovlivnily tak trend v barvě vlasů. Pokud se vlivné osobnosti, celebrity nebo influenceři budou barvou medová blond i nadále chlubit, může její popularit dokonce ještě vzrůst.

Teplé zlaté tóny jako medová blond jsou sice nadčasové a klasické, ale zároveň se mohou přizpůsobit současným trendům. Díky jejich univerzálnosti si tento odstín zamiluje zkrátka každý. Zamilujete si ho i vy?

Napsat komentář